Kotlár Security: děsivá realita? Nebo dobře sehraný fake?

Obrázek uživatele Ivan Brezina
29.06.2017, 08:11

„K této firmě se jelikož můžu zmínit tak, že jsme perfektní úroveň na vysoký potenciálu s lidma…“

Skutečně dobrá parodie balancuje přesně na hraně – nevíte, jestli ji jejímu autorovi máte věřit. „Myslí to ten člověk vážně, nebo si ze mě jen rafinovaně dělá prdel?!“ říkáte si s údivem. Humor se vzpírá rozumové analýze – buď je prostě něco veselého, nebo není. U skutečně dobré parodie ale tenhle princip neplatí. Vaše kritická mysl u ní horečně hledá nějakou indicii, že to parodie skutečně je. Pokud ji nenajde, humor nezafunguje a vy se nezasmějete. „Ten člověk to opravdu myslí vážně,“ řeknete si zklamaně.

A tohle je možná případ Kotlár Security – fenoménu, který v posledních dnech koluje na Facebooku. Píšu „možná“, protože nemůžu na 100 % vyloučit, že to přece jen není parodie. Hlava mi nebere, že by nějaký Koltár opravdu vyskakoval z auta s pistolí a s velkým zlatým křížem na krku a nabízel mi ochranu, i když z jeho primitivního vystupování jde děs a hrůza.

Neumím pochopit, že nějaký člověk má tak mizerný verbální projev, i když se jmenuje Kotlár. Viz tohle video:

Bizarnost výroku nejlépe vynikne, když si ho celý přepíšeme: „Dobrý den, naše domácí agentura security se zakládá na spolupráci s vámi, takže jelikož budete mít problém nebo jakejkoliv extrémní zážitek když budete chtít prožít se mnou, tak mi volejte, profi security na toto číslo. K této firmě se jelikož můžu zmínit tak, že jsme perfektní úroveň na vysoký potenciálu s lidma. Takže spolíháme na vás a kdykoli nás kontaktujte na toto číslo. Mějte se, Kotlár-Security s.r.o….“

Schválně – pokud to ten Kotlár myslí vážně, objednali byste si jeho bezpečnostní služby? Já ne. Bál bych se, že to už samo o sobě bude „problém nebo extrémní zážitek“. Ten pán prostě vypadá jako klasický bouchač z galérky. A nebo je to prostě celé dobře sehraný fake. Pak klobouk dolů, protože jsem to Kotlárovi sežral i s navijákem.

Mimochodem: na principu neurčitosti funguje i agrometalistická kapela Dva muži z davu ZDE nebo antimuslimská pěnice Rosana Zvelebilová ZDE.


Komentáře

Doporučeno pro vás