fb pixel Konec prázdnin přináší zároveň svěží závan nového oblečení do školních lavic – G.cz
Vyhledávání

Konec prázdnin přináší zároveň svěží závan nového oblečení do školních lavic

Prázdniny se pomalu ale jistě chýlí ke svému konci. Nemusíte však zbytečně smutnit. Zpříjemněte si nový školní rok prémiovými kousky, kterými okouzlíte při doprovázení dětí během prvního školního dne, v kanceláři nebo na odpolední procházce s kamarádkou. Výběr vhodného oblečení však nepodceňte ani u svých ratolestí. Kromě slavnostních šatů nezapomeňte svým nejmilovanějším přikoupit také klasická trička, teplákové soupravy nebo tenisky, které využijí i mimo hřiště.

Redaktor
Redaktor 25.8.2021, 21:28

Z prvního školního dne udělejte nezapomenutelný zážitek!

První školní den by měl být výjimečnou události nejen pro vaše děti, ale i pro vás samotné. Proto ze skříně vytáhněte šaty, oprašte lodičky a nechte se unášet jedinečnou atmosférou tohoto slavnostního okamžiku. Stranou nenechte ani své děti. Přestože neexistuje žádný pevně stanovený dresscode, nástup do školy je spojován s jistou obřadností, a tak je vhodné volit trošku společenštější oblečení. U kluků to mohou být třeba pohodlné kalhoty s košilí, u malých slečen zase formálnější šaty či sukně.

Během pracovního týdne myslete především na pohodlí

Dopolední zápřah, rychlá pauza na oběd a odpoledne vyzvednout děti ze školy. Takový kolotoč zažívá většina maminek. Abyste se během pracovního týdne cítila opravdu komfortně, myslete na příjemné materiály a volné střihy, které se hodí jak do teplých letních dnů, tak také za horšího počasí. U dětí platí stejné pravidlo. Využijí zejména pohodlné kalhoty, volná trička z bavlny a svetříky v případě vstávání do chladnějšího rána.

Nezapomeňte dětem přibalit do aktovky tělocvik!

Na tělocvik budou vaše ratolesti potřebovat kousky z kvalitních materiálů. Oblečení by mělo být v první řadě příjemné a vzdušné. Zatímco ještě v září využijí tričko s krátkým rukávem a delší kraťasy, s přicházejícími podzimními měsíci jim do batůžku přibalte také pohodlnou teplákovou soupravu. Samozřejmostí je i kvalitní obuv, která při pohybu na hřišti nebo v tělocvičně dostatečně zpevní kotník. A pokud jste i vy aktivní sportovkyní, obchodní síť Hervis Sports nabízí také krásné fitness sety, se kterými uděláte parádu i mimo posilovnu.

Užijte si poslední slunečné dny

Než zase uložíte šaty na ramínka k zimnímu spánku, dejte jim ještě šanci během posledních slunečných dnů. Nebojte se sáhnout také po barevných topech s volánky nebo sukních, které rozzáří nudnou šeď ulic. Trendem zůstává nadále modrá a meruňková barva či nápadité vzory. Záleží jen na vás, na co zrovna budete mít vy nebo vaše ratolest chuť.

Připravte se na počasí pod psa

Přestože se s létem ještě loučit nemusíme, je dobré být v září připravený také na chladnější a sychravější počasí. Zatímco si my dospělí vystačíme s nepromokavou bundou nebo fleecovou mikinou s kapucí, na dětské oblečení mějte daleko vyšší nároky. Vaši potomci totiž s velkou pravděpodobností místo šedivého dne uvidí úžasnou příležitost pro skákání v kalužích a pobíhání po zablácené zahradě. Aby se děti i v těchto podmínkách cítily dobře, mělo by být oblečení do deště odolné nejen proti vodě a větru, ale také dostatečně prodyšné.

Nepromeškejte dodatečnou 20% slevu na vybrané dětské zboží

Ať už máte doma prvňáčka či ostříleného školáka, z kousků od české značky Sam 73 si vybere opravdu každý. Nyní navíc probíhá na e-shopu i v prodejnách speciální akce s názvem Back to school, v rámci které získáte na vybrané dětské produkty dodatečnou slevu 20 %.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články