Konec Ještědu v Čechách! Seznamte se s Great Al Ještěd Mosque

Obrázek uživatele Dirk Diggler
18.11.2017, 20:11

Jsme svědky islamizace na našem území doslova v přímém přenosu. Liberecký kraj je pod kontrolou příslušníků islámu, což dokazují pořízené fotografie ze serveru AZ247.cz – víc než jen pravda, kterému se podařilo zaznamenat transformaci Ještědu v mešitu. Ta nyní nese název Great Al-Ještěd Mosque a slouží k modlení pro přívržence Islámské víry.

Konec Ještědu v Čechách

Liberecký kraj přišel o svou dlouholetou chloubu. Všemi známý televizní vysílač v technicistním architektonickém stylu bude sloužit jiným účelům než doposud. Dle vyjádření serveru AZ247.cz – víc než pravda byl dnes Ještěd přejmenován na Great Al-Ještěd Mosque a bude sloužit veřejnosti jako mešita.

Obyvatelům Libereckého kraje tak byla ukradena poctivá pivní kultura, kterou si zde budovali několik stovek let. Dvě tradiční české hospody s mizernou otevírací dobou byly nahrazeny kebaby s nonstop otevírací dobou a halal potravinami, a to v podstatě ze dne za den. Počet arabských prvňáčků v Liberci je nyní v průměru okolo 0,004 %, což pro Tomia Okamuru znamená apokalypsu. Liberec už nikdy nebude jako předtím. Děti na školách se učí psát arabskými číslicemi a poptávka po tureckém medu během pouťové sezóny zde stoupla o 5 % oproti loňskému roku. Liberec je tak po Teplicích druhé islamizované české města. Předzvěstí mohlo však být i imigrantské přijmení současného primátora, které je Batthyány, což zní přinejmenším balkánsky.

Obyvatelé města libereckého, mějte se na pozoru. Vaše město už vám nepatří.


Komentáře