fb pixel Konec agenta Peñi? Pedro Pascal končí v seriálu Narcos, do seriálu přichází dva noví herci – G.cz
Vyhledávání

Konec agenta Peñi? Pedro Pascal končí v seriálu Narcos, do seriálu přichází dva noví herci

Fanoušci - a hlavně fanynky - pláčou! Fešák Pedro Pascal končí v seriálu Narcos, v další sezóně se neobjeví.
Zdroj: Youtube.com

Letošní Vánoce se právě staly velmi smutnými pro fanoušky seriálu Narcos. Netflix zveřejnil teaser k chystané čtvrté sérii, v němž odhalil dvě úplně nová jména, jiný herec v něm ovšem chybí - Pedro Pascal už se coby agent Javier Peña na obrazovky nevrátí.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 22.12.2017, 09:34

Pozor, změna!

Pokud patříte k divákům seriálu Narcos, tohle vás bude zajímat. Po třech vynikajících sezónách se budeme muset rozloučit s tváří Pedra Pascala. Herec, který si velký průlom odbyl ve Hře o trůny, totiž v show z prostředí drogových kartelů končí. Netflix to potvrdil skrze teaser, v němž už není hercovo jméno.

Pascal hrál agenta DEA Javiera Peñu a byl favoritem fanoušků (a hlavně fanynek). Zatím není jasné, jestli jeho postava úplně zmizí, nebo ji převezme někdo jiný - upoutávka totiž odhalila také to, že do štábu přibyli dva herečtí nováčci, Michael Peña a Diego Luna.

Nová sezóna se právě začíná natáčet v Mexico City, kde se také bude odehrávat, časově by měla být zasazena do přelomu 70. a 80. let a sledovat bude příběh kartelu Guadalajara.

A tady 8 totálně stupidních příběhových linek z populárních seriálů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články