fb pixel Kluci na pokeru po mně často chtějí podpis mojí přítelkyně, říká pokerová hráčka Barbora Mlejnková – G.cz
Vyhledávání

Kluci na pokeru po mně často chtějí podpis mojí přítelkyně, říká pokerová hráčka Barbora Mlejnková

Pokerová hráčka Bára Mlejnková promluvila o současné situaci v rámci pokerových turnajů. Ty jsou sice v současné době zakázané a nikdo neví, kdy je stát opět povolí. Na základě zkušeností zkušené hráčky jsme se v rozhovoru dozvěděli, jak správně blufovat, a jak poznat, kdo se snaží zakrýt svoje hráčské schopnosti.

redakce G.cz 28.10.2020, 09:04

Barbora Mlejnková se má skvěle

Každý, kdo na Instagramu sleduje Barboru Mlejnkovou ví, že tato profesionální hráčka pokeru se velmi aktivně věnuje fitness a především své přítelkyni. Tou není nikdo jiný než profesionální fotbalová brankářka a youtuberka Bára Votíková (22). To, že spolu obě atraktivní dámy chodí, musel být pro jednoho muže opravdový šok, ale jak to vypadá, tak podle fotografií na sociálních sítích jsou pro sebe jako stvořené. Jejich společný coming out rozhodně pomohl kdejaké nesebevědomé dívce v Česku, co má strach vyjít na povrch s pravdou před rodiči a kamarády.

Bára dělá očividně přesně to, co jí baví a v rozhovoru pro časopis Expres.cz z ní září jen klid a životní pohoda. Nicméně pokerové turnaje má nyní zakázané. „Na pokeru mě kluci dost často žádají o podpis mojí přítelkyně pro svoje děti. Sledují jí totiž na Instagramu,“ svěřila se Mlejnková médiím.

Pokerové turnaje budou bohužel ještě nějakou dobu zakázané a nikdo neví, kdy si Bára znovu zahraje svou oblíbenou karetní hru. Doufáme, že brzy.

Podobné články

Doporučujeme

Další články