fb pixel Když ulice mluví: Instagram týdne nás zavede mezi anonymní nápisy na zdech – G.cz
Vyhledávání

Když ulice mluví: Instagram týdne nás zavede mezi anonymní nápisy na zdech

+ DALŠÍCH 12 FOTEK + DALŠÍCH 13 FOTEK

Ulice promlouvá pouze k těm, kteří budou naslouchat. To praví instagramový účet tohoto týdne, jenž se snaží zachycovat pouliční nápisy. Jedno takové moudro na zdech domu, kde bydlíte, vás může vrátit zpět do dětství a připomenout vám všechno zásadní, co se vám v minulosti stalo. Vždyť to znáte.

Martin Miko
Martin Miko 21.3.2021, 10:12

Instagram týdne mluví z ulice

Výhodou instagramu je to, že můžete vytvořit účet, jehož profil zaplníte tematickými fotografiemi, nad nimiž se lidé pozastaví. Nemusí se jednat o žádné umělecké dílo od profesionálního fotografa. Ke všemu vám stačí mnohdy jenom mobil nebo i vytvoření screenshotu. V naší zemi dokonce existují lidé, kteří se stali slavní pouze tím, že na svém účtu sdílejí cizí konverzace na téma vztahy a rozchody. Jiní pro změnu ukazují, co znamená bydlet na studentském bytě. A pak jsou tu lidé, kteří fotí nápisy na zdech. K těm řadíme i Instagram tohoto týdne, jenž si říká slovo_ulice. Sice ho skoro nikdo nesleduje, ale měl by.

Každé město má co říct. Někdy stačí jen zvednout hlavu od displeje na vašem smartphonu a podívat se na zeď, když se procházíte svým rodným městem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články