Když se chcete zabít, ale je vám to blbý: Vydejte se na některou z 5 nejnebezpečnějších pláží – G.cz
Vyhledávání

Když se chcete zabít, ale je vám to blbý: Vydejte se na některou z 5 nejnebezpečnějších pláží

Když letní sebevražda, tak stylově.

Gement
Gement 7.7.2015, 12:00

1. Fraser Island, Austrálie

Fraser-Island-13 www.telegraph.co.uk

Fraser Island se nachází na jihovýchodě Queenslandu a jestli se sem vydáte na koupačku, pravděpodobně už se domů nevrátíte. Kromě žraloků a medúz se vás pokusí dostat zrádný mořský proud. Pokud zamíříte trochu víc do vnitrozemí, narazíte na mořské krokodýly a jedovaté pavouky. A možná budete mít štěstí i na psa dinga.

2. Gansbaai, Jihoafrická republika

Coast between Gansbaai & Hermanus www.gansbaai.com

Jedno z teritorií Velkého bílého žraloka. Pouze několik kilometrů od pobřeží se nachází Shark Alley, malý kanál, který je domovem pro 60 000 tuleňů. A právě tuleni sem lákají bílé zabijáky. Ideální místo pro váš poslední ponor.

3. Hanakapiai, Havaj

Hanakapiai_Beach_Warning Kauai_HanakapiaiBeach2.SNAITF

Pláž Hanakapiai vítá turisty moc zajímavou cedulkou. Na ní se dělá čárka pokaždé, když některý z turistů cedulku ignoruje a následně zemře. Čárek je nyní přes 80. V tomhle místě je vážně hodně silný proud a vlny jsou zrádnější, než se zdají.

4. Praia de Boa Viagem, Brazílie

Boa-Viagem-Praia-Hotel-Recife-Brazil www.wallsforpc.com

Tohle je velmi oblíbená písečná pláž v Recife v Brazílii. A to i přes to, že se zde od roku 1992 odehrálo na 50 žraločích útkoů na člověka, z nich 19 smrtelných. No a pokud vás tady nesejme žralok, určitě se o to pokusí někdo z místních, míra kriminality je v těchto místech mega vysoká.

5. Volusia County, Florida

DSCN1219 www.blogthebeach.com

Jestli mají žraloci něco rádi, pak je to pobřeží na středovýchodě Floridy. Od roku 1882 tu žralok zaútočil na člověka 235krát, ale pozor, nikdy nikdo zemřel. Za zkoušku ale nic nedáte.

A TADY máte velkou nádheru: 10 úchvatných a neobvyklých pláží světa.

Podobné články

Doporučujeme

Další články