fb pixel Když hvězdy vaří: Velká galerie českých kuchařek, u kterých vás přejde chuť k jídlu – G.cz
Vyhledávání

Když hvězdy vaří: Velká galerie českých kuchařek, u kterých vás přejde chuť k jídlu

+ DALŠÍCH 7 FOTEK + DALŠÍCH 8 FOTEK

Když jste v Česku celebritou, měli byste mít na knižním trhu svůj životopis, kalendář a hlavně knihu receptů. Ne každý dokáže napsat za život tři životopisy, jako se to povedlo například bývalému fotbalistovi Tomášovi Řepkovi, nicméně receptů můžete vydat klidně milion. A pokud vás mají lidé doopravdy rádi, tak věřte, že to budou kupovat. A to nejen jako dárek k Vánocům.

Martin Miko
Martin Miko 25.10.2020, 09:46

Celebrity v zástěře

Letošní vánoční svátky budou opět velmi chudé. Vzhledem k tomu, že půlka národa poslední roky nemohla pořádně pracovat, tak nebude na pořádné dárky a ministr zdravotnictví nás možná nepustí ani do obchodu pro stromek. Dětem snadno vysvětlíte, že letos iPhone Ježíšek nepřinese, protože má covid, ale vašemu partnerovi, který nemoc prodělal, už ne. Naštěstí existují i jiné možnosti, jak vaše blízké obdarovat. V případě, že jste manuálně nadaní, máte možnost něco vyrobit. Jestli tomu tak není, tak můžete zakoupit něco z druhé ruky, a to například ve vašem oblíbeném antikvariátu.

V antikvariátech seženete desítky podivných kuchařek a knih receptů všemožných áčkových i béčkových celebrit z celého světa. Týká se to samozřejmě i našich českých celebrit. Dokonce i lidé, kteří zpívají o pivu, nebo je jejich náplní práce dabování pohádkových bytostí, mají svou vlastní kuchařku.

V následující galerii vás možná i překvapíme prapodivnými kuchařkami ze všemožných sort našeho šoubyznysového rybníčku.

Od koho byste si přáli vy knihu receptů? My dychtíme po vlastenecké kuchařce Tomáše Ortela.

Podobné články

Doporučujeme

Další články