Kde jsou Escobarovy miliony? Vydejte se po stopách ztraceného jmění nejslavnějšího narkobarona – G.cz
Vyhledávání

Kde jsou Escobarovy miliony? Vydejte se po stopách ztraceného jmění nejslavnějšího narkobarona

Zdroj: Discovery Channel

Pablo Escobar bude již navždy zapsán v historii jako nejslavnější narkobaron všech dob. Kolumbijský drogový král se stal díky obchodům s narkotiky miliardářem, nicméně po jeho smrti se část jeho bohatství doslova vypařila. Nový seriál Disccovery Channel „Escobarovy miliony“ se vypraví do území kdysi ovládaných Escobarovým kartelem a bývalí elitní agenti FBI se pokusí ztracené peníze vypátrat.

Eva Levá 20.4.2017, 12:02

Nechvalně proslulý kolumbijský drogový král Pablo Escobar se z běžného kokainového dealera stal hlavou Medellinského kartelu – multimiliardového hráče na trhu s narkotiky. Escobar utratil spousty peněz za luxusní zboží a nemovitosti po celém světě. Díky městským legendám však mnozí věří, že velká část jeho bohatství se nachází pohřbená napříč Kolumbií a Střední Amerikou.

Díky přístupu, který nebyl nikdy předtím udělen, a za podpory kolumbijské vlády se Discovery vydává na výpravu za tímto údajným skrytým pokladem. Zcela nový seriál ESCOBAROVY MILIONY bude odvysílán v průběhu tohoto roku.

Bývalí agenti CIA Doug a Ben se vydají na misi s cílem vyluštit tuto hádanku jednou provždy. Využijí všech svých nabytých zkušeností a schopností, aby za pomoci nejmodernějšího georadaru odhalili nelegální zisky z Escobarovy drogové války. Pátrání takového rozsahu se ještě nikdy neuskutečnilo.

ESCOBAROVY MILIONY vyrobily pro Discovery Channel společnosti Network Entertainment a Blackfin s výkonnými producenty Derikem Murrayem a Genoem McDermottem, a společně s Fredem Pichelem a Dougem Lauxem. Pro Discovery Channel je výkonným producentem Matt Vafiadis a pomocným producentem Lindsay Malinchak.

Podobné články

Doporučujeme

Další články