Kaviár na stříbrném podnosu a čtyři asistenti: Jak se žije Lagerfeldově kočce Choupette, která má dědit jeho miliardy?

Obrázek uživatele vaclav.roman
21.02.2019, 15:26

Návrhář Karl Lagerfeld byl znám tím, že si vytvořil silné pouto se svou kočkou Choupette, která se stala hvězdou Instagramu. Po smrti svého páníčka se dokonce proslýchá, že po něm zdědí část jeho pohádkového jmění.

Život pro kočku

Lagerfeld nebyl ženatý a neměl ani děti. Svou pozornost soustředil na zvířecího mazlíčka, který po něm teď truchlí. Slavný a do značné míry kontroverzní módní návrhář, který spolupracoval s takovými značkami jako Chanel či Fendi, zemřel v úterý ve věku 85 let. Kromě svých slavných modelů a kontroverzních výroků, vešel ve známost jako adoptivní rodič huňaté kočky plemena birma, která dostala jméno Choupette Lagerfeld.

Lagerfeld po ní navrhl kolekci, kterou nazval "Choupette in Love". Kočka Choupette cestovala po boku slavného návrháře po celém světě a stala se hvězdou sociálních sítí. Její osobní instagramový účet má kolem 120 tisíc fanoušků, kteří tuto módní kočku zbožňují.

Choupette je celebrita se vším všudy, má i svého vlastního bodyguarda, kuchaře a dvě asistentky, které pečlivě dbají o to, co potřebuje. Kočka údajně vyžaduje speciální dietu a jen tak se nespokojí s obyčejnými granulemi. Jedním z jejich nejoblíbenějších pokrmů je královský kaviár, losos či královský krab.

Hodnota majetku zesnulého módního návrháře se v přepočtu pohybuje kolem 4,4 miliardy korun. Lagerfeld jednou pronesl, že po jeho smrti zdědí Choupette část jeho jmění; v žebříčku nejbohatších koček světa se tak vyšvihne hodně vysoko. Pocit prázdnoty po jejím milovaném páníčkovi to však nezaplní.

Podívejte se na sladký život kočky Choupette:

A zde si můžete připomenout svět očima nejpovrchnějšího člověka Karla Lagerfelda: Lepší prostitutka na mole než tlusťoška.


Komentáře

Doporučeno pro vás