Karlos Vémola versus XFN: Promotér Petr Kareš objasnil spor s nejsledovanějším českým zápasníkem

Obrázek uživatele Martin Miko
13.02.2019, 15:19

Přestup Karlose Vémoly z organizace XFN do Oktagonu nejspíš neproběhne tak hladce, jak si zápasník představoval. Vypadá to, že Vémola zapomněl na stále běžící smlouvu s XFN, kterou podepsal před rokem, a ve které se zavázal k exkluzivitě do roku 2023. Promotér Petr Kareš tvrdí, že Vémola porušil smlouvu a chystá právní kroky.

Karlos Vémola versus XFN

Poté, co se v podstatě ve všech českých médiích objevila zpráva o tom, že Karlos Vémola učinil velký přestup z XFN do Oktagonu, přišla organizace XFN s oficiálním vyjádřením, ve kterém prohlásila, že došlo k jednostrannému odstoupení od smlouvy z jeho strany. "Před rokem jsme s panem Vémolou podepsali exkluzivní smlouvu s platností do roku 2023 a do tohoto spojení jsme společně s partnery investovali značné finanční a marketingové prostředky," píší na svém FB. Když od ledna letošního roku začala spolupráce "skřípat" a Vémola neplnil své závazky, došlo k veřejnému jednostrannému odstoupení od smlouvy. Podle XFN mohou být za přestupem finanční problémy populárního zápasníka.

XFN se sice na svém FB vyjádřilo, že se na rady právních zástupců nebude k situaci vyjadřovat, nicméně promotér Kareš má ve věci jasno a tvrdí, že Vémola musí smlouvu dodržet, protože není možné rušit dohody, jak se komu zamane. "XFN zavádí od příštího turnaje dopingové kontroly“, dodává Kareš v rozhovoru pro G.cz, avšak připomíná, že nechce ani nemůže hodnotit, zda-li se Vémola testů bojí. Spor je v řešení právníků a vypadá to tak, že bude Vémola vyzván k tomu, aby vše napravil a splnil povinnosti, ke kterým se zavázal.

Mnohem více informací se však dozvíte přímo v rozhovoru s Petrem Karešem:

A zde je valentýnské menu inspirované Láďou Hruškou, které vás minimálně pobaví.


Komentáře

Doporučeno pro vás