fb pixel Karanténa aneb jak se doma nezbláznit nudou? – G.cz
Vyhledávání

Karanténa aneb jak se doma nezbláznit nudou?

Zdroj: www.mall.cz

Je důležité mít úspory uložené na bezpečném místě, které je alespoň částečně ochrání před inflací a znehodnocením. Kam uložit peníze v dobách blížící se krize a vyhnout se při tom rizikovým investicím?

Komerční článek
Komerční článek 2.4.2020, 16:27

Odborníci tvrdí „Naplánujte si den“. No jo, to se snadno řekne, ale těžce dělá. Máme být zavření prakticky mezi čtyřmi stěnami, a plánování je sice hezké, avšak možnosti jen velmi omezené. Možná ale přeci jen existuje něco, co jste zatím odkládali na neurčito, vyhýbali se tomu, nebo vás to prostě jen nenapadlo.

Cvičení

Tak teď už výmluva na to, že na cvičení není čas, padla. Nezbývá nic jiného než se podívat realitě do očí, odložit hamburger a popadnout činky. Na internetu je nepočítaně online tréninků zaměřených na kondici, vybudování svalstva, výdrže nebo hubnutí. Díky pandemii a karanténě je jich navíc teď mnoho zdarma, takže lepší příležitost už nebude.

Úklid a opravy

Měli jste v zásobě další řadu výmluv na to, proč mytí oken ještě počká, proč není čas na to opravit kapající umyvadlo či rozbitý vysavač? Hoďte výmluvy za sebe a pusťte se do práce. Budete mít pocit, že jste užiteční, nebudete se nudit a doma bude uklizeno jako v klícce.

Videohry

Využijte chvíle, kdy vám nikdo nemůže vyčítat, že sedíte doma a hrajete třeba Xbox One. Nemáte Xbox nebo PlayStation či Nintendo, ale už delší dobu váháte nad jeho koupí? No teď není co řešit. Koronavirus rozhodl za vás. Takže ať žijí videohry!

Společenské hry

Na Sázky a dostihy se na polici prášilo už dost dlouho. Možná, že už vás ani nenapadlo, jak zábavné tyhle deskovky mohou být. To samé platí o kartách, protože hry nejsou jen pro děti. Doma můžete rozjet i sázky o drobné mince, a ještě potěšíte děti, až budou plnit svou kasičkou korunami a dvoukorunami. Na tohle se skvěle hodí třeba Poker.

Podobné články

Doporučujeme

Další články