Kapela Kiss se vydá na poslední turné v kariéře. Jedná se o osvědčený reklamní trik? – G.cz
Vyhledávání

Kapela Kiss se vydá na poslední turné v kariéře. Jedná se o osvědčený reklamní trik?

Zdroj: Liann Wé - wikipedia

Světoznámí „Kissáci“ se rozhodli, že uspořádají své poslední světové turné. Prohlášení o svém tehdy posledním tour s názvem The Farewell už vydali v roce 2000, jenže, světě div se, kapela od té doby vydala dvě desky a ČR navštívila celkem šestkrát, takže je dost pravděpodobné, že se jedná pouze o snahu se zviditelnit.

Martin Miko
Martin Miko 21.9.2018, 15:40

Kiss končí s turné po světě

Pravděpodobně jedna z nejúspěšnějších amerických rockových kapel v historii, Kiss, oznámila, že uspořádá své poslední světové tour v kariéře. Kapela je na scéně od roku 1973, takže se nelze ničemu divit. O plánech se skoncováním se světovými turné upozornila kapela televizní diváky pořadu Amerika má talent. Chystané poslední společné tour má nést název „End of the Roard“, což v překladu znamená konec cesty.

Diváci si na zastávky posledního tour budou muset ještě pár týdnů počkat, kapela však upozornila, že se má však jednat o největší tour v historii kapely. Českou republiku pravděpodobně nemine podobně jako tomu bylo v předchozích letech.

Kapela Kiss má za sebou přes sto milionů prodaných desek, přes 20 studiových desek a jsou nositelé unikátní image, která se skládá z nalíčených obličejů švech členů kapely a jedinečnou show, která je plná pyrotechnických efektů.

A zde si přečtete o deseti filmech o tanečních mejdanech.

Podobné články

Doporučujeme

Další články