fb pixel Kamarádi do deště: 17 fotodůkazů, že sirové Ian McKellen a Patrick Stewart jsou prostě nejlepší – G.cz
Vyhledávání

Kamarádi do deště: 17 fotodůkazů, že sirové Ian McKellen a Patrick Stewart jsou prostě nejlepší

+ DALŠÍCH 12 FOTEK + DALŠÍCH 13 FOTEK

Každý někoho má. Čuk Gega, Timur svoji partu... A čerstvě čtyřiaosmdesátiletý sir Ian McKellen zase sira Patricka Stewarta. Tohle je, vážení, příběh o opravdovém přátelství dvou hereckých velikánů!

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková Aktualizováno 24.5.2023, 07:08

Kámoši jak hrom

Ve světě hollywoodského pozlátka něco opravdového abys pohledal! Původně britské herecké hvězdy, sirové Ian McKellen a Patrick Stewart, to ale zjevně našli! McKellen, kterého znáte zřejmě hlavně jako čaroděje Gandalfa, oslavil 25. května už 84. narozeniny. Za ty roky zažil a zahrál mnoho skvělého, vztah s jeho dlouholetým kolegou a přítelem Stewartem (aka kapitánem Pickardem ze Star Treku, mimo jiné) je ale zřejmě tím vůbec nejlepším, co se mu v životě stalo. Proto jsme se rozhodli vyrobit galerii jejich společných fotografií, které rozehřívají i naše cynická, ledová srdce.

McKellen a Stewart se seznámili už v 70. letech, ale až na konci let devadesátých, při natáčení prvních X-Menů, kde první jmenovaný ztvárnil Magneta a ten druhý Profesora X, se opravdu spřátelili. Od té doby jsou jeden druhému životní kotvou. McKellen, velký LGBT aktivista, je Stewartem často doprovázen na nejrůznější duhové happeningy a průvody, Stewart naopak přítele před pár lety požádal, aby ho sezdal s jeho současnou manželkou, zpěvačkou Sunny Ozell.

Máte-li v životě s někým jen z poloviny tak vřelý vztah, můžete si gratulovat!

A tady se podívejte na málo známé fotky ze zákulisí natáčení Pána prstenů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články