Kam vyrazit na farmářské trhy? Do Fakultní nemocnice Motol! – G.cz
Vyhledávání

Kam vyrazit na farmářské trhy? Do Fakultní nemocnice Motol!

Jestli rádi nakupujete na farmářských trzích, tak vás určitě mile překvapí tahle novinka.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 15.12.2015, 08:56

Pokud vám návštěva nemocnice (celkem logicky) nikdy zrovna nevykouzlila úsměv na tváři, tak vězte, že se to v následujících dvou dnech přímo u pražského Motolu změní. To nejlepší z farmářských trhů, které jste měli tak rádi na pražském Kulaťáku a Petřinách, se toto úterý 15. prosince od 10 hodin slavnostně otevře na piazzettě budovy F. Jak se říká, láska - ale i zdraví - prochází žaludkem.

Farmářské trhy se ještě u Motolské nemocnice nikdy nekonaly a tak ze změny má velkou radost nejen její personál, ale i místní pacienti. Pokud se tedy ocitnete v blízkosti nemocnice, nebo jen vyjdete ze stanice metra Nemocnice Motol, do středy 16. prosince mezi 8. až 18. hodinou si můžete nakoupit své oblíbené dobroty, a to včetně drobných vánočních dárků, cukroví, chvojí, medu nebo třeba i ryb.

"To místo se na trhy přímo nabízí. Motol má asi 5500 zaměstnanců a dále tu jsou pacienti, na které by se nemělo zapomínat, protože dobré jídlo se rovná dobrému zdraví,“ říká Miroslav Dušek, který je jedním z organizátorů trhů. A s nápadem je velice spokojeno i JUDr. Ing. Miloslav Ludvík, MBA, ředitel nemocnice Motol. "Pokud se nápad osvědčí, určitě bychom chtěli v podobných aktivitách pokračovat.“

Jako vždycky si budete moct užít obvyklou nabídku farmářských trhů - mléčné výrobky, zeleninu, pečivo a uzeniny. Tak nemeškejte a mezi 15. až 16. prosincem navštivte Motol. Poprvé vás návštěva nemocnice bude bavit!

A TADY máte 14 ukázek překvapivě slušné nemoniční šlichty.

Podobné články

Doporučujeme

Další články