fb pixel K čemu se dají nosit bílé boty? – G.cz
Vyhledávání

K čemu se dají nosit bílé boty?

Zdroj: Footshop

Bílé boty jsou základem šatníku nejen žen, ale také mužů. V současné době už se i sportovní bílé tenisky používají jako doplněk k elegantním šatům nebo dokonce obleku. Důležité je, aby tato obuv skutečně měla bílou barvu – údržba bílých bot může být poněkud náročná. Každé boty, které jsou znečištěné nevypadají dobře, a nezáleží na tom, jestli jdete do práce nebo jen na procházku do města. U těch bílých je ale zapotřebí čištění pravidelné, aby špína neměla čas zažrat se do materiálu.

Komerční sdělení 11.1.2022, 08:00

Jak nosit bílé boty?

Ten, kdo umí bílé boty nosit, má univerzální módní doplněk, který se navíc může pochlubit svou nadčasovostí. I když jsou určeny zejména pro doplnění sportovních outfitů, jejich obrovskou výhodou je to, že vypadají nejen sportovně, ale také elegantně a čistě. Pro univerzální použití je důležitá také kvalita bílých tenisek – měly by být vyrobeny z odolných materiálů, které odolají okopání, poškrábání, ale také nečistotě.

Plátěné bílé tenisky

Pokud investujete do těchto tenisek, připravte se na poměrně složitou údržbu. Nicméně jejich vzhled je nadčasový – ve spojení s bavlněnými kalhotami, polokošilí a zásadně bez ponožek je proslavil už Steve McQueen. Od té doby je tento styl oblečení stále ještě oblíbený a nosí je spousta lidí dodnes. Toto oblečení působí sportovně i elegantně zároveň.

Bílé tenisky a kraťasy

Mohlo by se zdát, že se jedná o ideální kombinaci. Ano, pokud zrovna míříte do tělocvičny. Chcete-li vypadat ležérně, ale nikoli jako někdo, kdo jde cvičit, měli byste si pořídit nízký střih bílých tenisek a udržovat je neustále čisté. Také do nich nepatří ponožky. Plátěné tenisky vypadají příliš lacině, takže ke kraťasům bychom měli volit raději ty kožené. Nepřeberný výběr můžete najít například ve Footshopu.

Černý outfit

Bílé tenisky mohou rozbít tvrdý vzhled černého outfitu. Hodí se zejména k užším černým kalhotám, černým kabátům symetrického tvaru. A i zde byste neudělali dobře, kdybyste si do nich dali ponožky. Vzhled by měl vypadat jednoduše – několik kovových doplňků je v pořádku, ale hlavní pozornost by měla zůstat na kontrastu černé a bílé.

Bílé tenisky a džíny

Jedná se o kombinaci, která jednoduše k sobě patří. Ideální je použít zejména úzký střih nohavic končící u kotníků. K džínsům se skvěle hodí kožené bílé tenisky nízkého střihu. Mohou vypadat ležérně, nebo pokud je doladíte košilí či sakem, získají i elegantní vzhled.

Bílé tenisky k obleku

Už dávno neplatí, že k obleku se hodí pouze nažehlená košile a pořádně uvázaná kravata. Tak proč bychom se měli držet zajetých pravidel a nosit také koženou obuv? Bílé tenisky vypadají dobře k jakémukoli obleku, a to zejména tehdy, když není vyžadován striktně formální vzhled. Díky nim se můžete cítit pohodlně. Pro začátečníky jsou vhodné bílé tenisky k černému sportovnímu obleku.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články