Jste nešťastná? Prásknou to na vás tyto 4 věci! – G.cz
Vyhledávání

Jste nešťastná? Prásknou to na vás tyto 4 věci!

Nešťastné ženy dělají nešťastné věci, a tak se není čemu divit, že takovou ženu poznáme na sto honů. Pokud chcete tedy poznat, v jaké životní situaci se madam zrovna nachází, dávejte si pozor na tyhle 4 znaky.

Kristýna Jakubcová 28.8.2016, 17:00

Každá z nás se už rozhodně ocitla v období, kdy jí nebylo do zpěvu. Ovšem ženy, které jsou skutečně a dlouhodobě nešťastné, se dají poznat podle těchto jednoduchých ukazatelů. Víte, které to jsou?

1. Názory druhých jsou tím nejdůležitějším na světě

Nešťastné ženy mají vždy nízké sebevědomí, a tak nedokážou důvěřovat samy sobě a spoléhají se na ostatní. To, co si o nich myslí druzí lidé, je pro ně posvátné. Pokud se tedy dozvědí, že se o nich nemluví zrovna v superlativech, začnou šílet.

2. Hlavně žádná společnost

Izolace od okolního světa je další poznávací vlastností nešťastných žen. Nejradši jsou samy, zalezlé ve svém vlastním smutku, a to beze svědků.

3. Málo spíte, málo jíte

Jejich tělo je tak zničené, a to především po psychické stránce, že nemají sebemenší chuť přijímat potravu nebo si vzpomenout, že se mají napít. I proto vypadá nešťastná žena naprosto bez života.

4. Odmítáte odpustit

Umění odpouštět je ctností a předností vyrovnaných lidí. Vždyť sama nenávist sžírá především toho, kdo odpustit odmítá. Nešťastná žena ovšem tohoto činu není schopna.

A tady se ještě podívejte na 15 typických situací, které zažívá snad každá holka, co nemá kluka.

Podobné články

Doporučujeme

Další články