fb pixel Jeho diagnóza je pud sebezáhuby. Tvrdí to o sobě v novém díle talk show (NE)BLÁZNI Tomáše Poláčka rapper Kato – G.cz
Vyhledávání

Jeho diagnóza je pud sebezáhuby. Tvrdí to o sobě v novém díle talk show (NE)BLÁZNI Tomáše Poláčka rapper Kato

Zdroj: G.cz

Čtyřicetiletý rapper Kato je dalším hostem Tomáše Poláčka v jeho show (NE)BLÁZNI. Kato vydal se svojí kapelou vynikající album jménem Perpetuum promile, a proto moderátora Tomáše Poláčka ani nevykolejilo, že se na natáčení dostavil s placatkou vodky. Oba pánové ji během rozhovoru zvládnou vyprázdnit. Hned po prvním panáku se Kato rozpovídá o tom, že v sobě má už od dětství hluboce zakořeněný pud sebezáhuby. Hovoří o pravidelných nočních potulkách, o drogách i o nikdy nekončících finančních potížích.

Jana Mrákotová
Jana Mrákotová 18.11.2019, 14:35

Katovi (jehož skutečné jméno zní Adam Svatoš) zásadně změnila život chvíle na počátku devadesátých let, kdy si pustil televizní program MTV. Běžel v něm videoklip americké dvojice Kris Kross, což byli tehdy teprve třináctiletí kluci. "Jakmile mi došlo, že jsou stejně staří jako já, řekl jsem si: Když můžou rapovat oni, tak já taky." Jako šestnáctiletý zazářil ve skupině Chaozz, posledních osmnáct let vystupuje coby ústřední postava kapely Prago Union, v níž je autorem skvělých textů i muziky. Zcela neřízenou střelou a bohémem zůstává navzdory faktu, že vychovává dvě vlastní a jedno nevlastní dítě - i o nich vypráví v dalším díle pořadu (NE)BLÁZNI.

A teď si pusťte ukázku z rozhovoru s Katem, který na Géčku najdete celý již zítra! Nenechte si ujít další díl nové show novináře Tomáše Poláčka (NE)BLÁZNI.

A tady si přehrajte díl s jiným poněkud kontroverzním muzikantem, který si říká Bruno Ferrari.

Podobné články

Doporučujeme

Další články