fb pixel Jedna lavička řekne víc než tisíc slov: Tato galerie ve vás vyvolá tuny vzpomínek – G.cz
Vyhledávání

Jedna lavička řekne víc než tisíc slov: Tato galerie ve vás vyvolá tuny vzpomínek

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

Zatímco pro současnou generaci bylo tradiční místo setkávání na XChatu nebo na ICQ, dříve narození se setkávali na lavičce za barákem. Tam vznikaly příběhy, které psal sám život. A když zapátráte hluboko v paměti, tak si určitě také vzpomenete na vaši oblíbenou lavičku, kde jste poprvé ochutnali krabicové víno nebo nakoukli do výstřihu vaší první holce.

Martin Miko
Martin Miko 6.8.2020, 09:50

Jedna lavička a tolik příběhů

Když se řekne lavička v parku, mnohým z nás se vybaví pestré vzpomínky na mládí. I z tohoto důvodu vytáhla facebooková stránka Squatting Slavs in Tracksuits jedinečnou galerii, která zachycuje obyčejné lavičky v parku. Lavičky, na nichž tráví čas obyčejní lidé a zažívají obyčejné věci. Atmosféra přitom dokonale vystihuje vše dobré, na co jsme už dávno zapomněli, protože trávíme většinu času na sociálních sítích nebo sledováním YouTube. Ve východní Evropě tomu tak není, o čemž vás přesvědčí následující naprosto geniální galerie.

Ukrajinský fotograf Yevhen Kotenko během deseti let dokázal zachytit tyto klasické okamžiky odehrávající se u něj za domem. Z této naprosto autentické galerie nám ukápla slzička nostalgie. A co vám?

Podobné články

Doporučujeme

Další články