fb pixel Jason Derulo nakonec zpíval z balkonu, před koncertem v Tipsport Areně se propadlo podium – G.cz
Vyhledávání

Jason Derulo nakonec zpíval z balkonu, před koncertem v Tipsport Areně se propadlo podium

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Čtvrteční koncert amerického zpěváka Jasona Derula, kterému měla předskakovat populární dvojice Marcus&Martinus, se nakonec neodehrál z důvodu neočekávaného bezpečnostního rizika. Závada na technickém vybavení dodavatelů znepříjemnila večer tisícům nadšených fanoušků, kteří se nakonec dočkali jen čtyřicetiminutové venkovní hudební náhrady.

Martin Miko
Martin Miko 26.10.2018, 13:38

Derulo z balkónu

Na Facebooku události koncertu Jasona Derula, kterému měla předskakovat dvojice Marcus&Martinus, vypukla diskuze o pokaženém koncertě, což dnes ráno komentoval na svém Facebooku i hudební magazín Headliner. Ten informoval o propadlém podiu a hořících LED panelech, což přimnělo Marcuse&Martinuse nevystoupit, zatímco Jason Derulo se zachoval jako hrdina a odehrál 40minutový živý koncert z balkonu Tipsport areny. Jeho vystoupeníme pod dohledem Policie ČR skončilo přesně ve 22 hodin.

„Všem se omlouváme. Bohužel nebylo v našich silách odehrát koncert tak, aby byl bezpečný pro umělce i návštěvníky koncertu. Věříme, že vystoupení Jasona Derula na balkoně bylo opravdu úžasným zážitkem, který si všichni přítomní budou pamatovat celý život. Asi už se nikdy nebude opakovat, aby hvězdný a špickový umělec dobrovolně vystoupil takovýmto způsobem. Jason je skutečný profesionál a své fanoušky miluje a váží si jich,“ napsal jeden z organizátorů akce Miroslav Bučko v oficiálním prohlášení, ve kterém zároveň slíbil, že koncert proběhne v náhradním termínu, takže vstupenky zůstávají v platnosti. Pořadatelé s managmenty umělců řeší i další způsob, jak odškodnit všechny návštěvníky. Fér přístup, nutno říct. Než se to ale vykomunikovalo, celý incident návštěvníky akce dost naštval, to je jasná věc. Reakce si přečtěte v galerii tady:

O novém termínu by se mělo v těchto dnech jednat a s velkou pravděpodobností bude potvrzen ještě tento týden. Koncert se má navíc odehrát ve stejném složení, tudíž Jason Derulo a Marcus&Martinus v jeden a ten samý večer.

A zde si připomeňte 7 největších hitů Jasona Derula, kvůli kterým se vyplatí počkat na náhradní gig.

Podobné články

Doporučujeme

Další články