fb pixel Jako ruské vejce vejci: Velká galerie sovětských dvojníků vašich oblíbených celebrit – G.cz
Vyhledávání

Jako ruské vejce vejci: Velká galerie sovětských dvojníků vašich oblíbených celebrit

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Říká se, že každý na tomto světě má svého dvojníka. Zvláštní je, že většina hollywoodských celebrit má svého dvojníka ve východním bloku. O tom nás už dlouhé roky přesvědčují naše oblíbené stránky Slavorum, Babushka nebo Scenic Depictions of Slavic Life, za což jim samozřejmě nebetyčně děkujeme.

Martin Miko
Martin Miko 1.7.2020, 13:54

Made in Rusko

Je vysoce pravděpodobné, že někde na území bývalého Sovětského svazu na vás číhá váš dvojník, který bude vypadat úplně stejně jako vy. A mít ruské dvojče, které vypadá, jako kdyby posledních 5 let nespalo, ale užívalo si v hospodě, je přece sen každé hollywoodské celebrity. Naštěstí existuje internet, kde jsou všechny tyto zásadní věci zachycené. Kromě vašich oblíbených filmových hvězd má svého dvojníka například již legendární Greta Thunberg. Sice jsme si nějakou dobu mysleli, že jejím dvojníkem je český herec Jan Budař, ale pak se ukázalo, že kdesi v Rusku existuje její dvojče s cigaretou v puse. A takových případů máme mnohem víc.

Internetový portál Slavorum dlouhodobě všechny tyto dvojníky sbírá. Proto jsme se rozhodli vytvořit kolekci těch nejvěrohodnějších dvojníků našich oblíbenců, které znáte z televizních obrazovek. Užijte si proto následující galerii:

A vy máte nějakého člověka, který by vám byl podobný? Jestli ano, pošlete nám fotografie do komentářů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články