Jaké to je v oku tornáda? – G.cz
Vyhledávání

Jaké to je v oku tornáda?

Sedačka v kině se s vámi roztočí pod taktovkou režiséra Nezvratného osudu 5.

Elsa K.
Elsa K. 4.8.2014, 21:08

Napadlo vás někdy, jak to vypadá, když kolem vás poletuje všechno, co nemá křídla - domy, stromy a někdy i lidi? Zjistíte to jednoduše - v kině.  

Budou vám vstávat všechny chlupy na těle, holky budou vřeštět, kluci valit bulvy a pevně svírat opěrky sedaček.

UTP-TT-005 © Warner Bros. Entertainment. All rights reserved. Společnost New Line Cinema ve spolupráci s Village Roadshow Pictures film vám tuhle adrenalinovou nálož právě přináší na stříbrném podnose.  

Režie filmu o ničivém tornádu s názvem "Into the Storm" se ujal Steven Quale (Nezvratný osud 5).

UTP-08378 © Warner Bros. Entertainment. All rights reserved.   Během jediného dne je město Silverton zpustošeno nebývalým náporem tornád. Celé město včetně všech jeho obyvatel je vydáno na milost a nemilost nevypočitatelným větrným smrštím. A to nejhorší má teprve přijít. Většina duchapřítomných lidí hledá bezpečný úkryt, ale najdou se i zvědavci, kteří hoří nedočkavostí zjistit, jak blízko se k tornádu dostane lovec tornád, aby pořídil snímek, který se podaří jen jednou za život.   UTP-FP-0001r © Warner Bros. Entertainment. All rights reserved.   Příběh je natočen očima a objektivy profesionálních lovců tornád, amatérů hledajících vzrušení a odvážných obyvatel města.    

Film „V oku tornáda“ vás vrhne nepřipravené přímo do  epicentra větrné smršti. Skrze plátno prožijete ty nejextrémnější podmínky, jaké nám matka Příroda dokáže připravit.

UTP-FP-0019 © Warner Bros. Entertainment. All rights reserved. S živlem, který nemilosrdně požírá vše, co se mu postaví do cesty, budou bojovat Richard Armitage („Trilogie Hobit“), Sarah Wayne Callies (TV seriál „Živí mrtví“), Matt Walsh („Méďa“), Alycia Debnam-Carey („Where the Devil Hides“), Arlen Escarpeta („Nezvratný osud 5“), Nathan Kress (TV komediální seriál „iCarly“), Jon Reep („Zahulíme, uvidíme 2“) a Jeremy Sumpter („Surfařka“, TV seriál „Friday Night Lights“). Premiéra filmu v distribuci společnosti Warner Bros je naplánována na 7. srpna 2014.  

Připrav se! Ocitneš se v oku tornáda!

STORM_plakat_A1

Další informace o filmu naleznete i ZDE.    Soutěžte s námi! Jaké ceny čekají na výherce kromě šesti voucherů do kina? Stačí, když správně zodpovíte otázku: V jakém městě k přírodnímu masakru došlo? Odpovědi posílejte na e-mailovou adresu: vit.rosenbaum@bigbangmedia.cz Good luck! Pet Tornado Aluminum Survival Tool Cotton Cap
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články