fb pixel Jaké kožené bundy budou trendy v této sezóně? – G.cz
Vyhledávání

Jaké kožené bundy budou trendy v této sezóně?

Zdroj: EOBUWIE.PL

Pánské kožené bundy neztrácejí na popularitě ani v letošní sezóně. Pohodlné, elegantní a v souladu se současnými trendy jsou jednotlivé modely pro tuto sezónu absolutním nutností každého muže. Jaké kožené bundy budou trendy v této sezóně?

Komerční článek
Komerční článek 25.3.2021, 08:00

Černá kožená bunda je ikonická

Díky ikonické černé kožené bundě vypadá každý muž elegantně a stylově. Mezi modely nabízenými mnoha módními značkami najdete modely vyrobené z přírodní nebo ekologické kůže v různých stylech. Nejoblíbenější klasikou módy jsou samozřejmě pilotky a ramones, také kožené bombery.

Klasická kůže vám bude sloužit po celý rok, nejen při jízdě na motocyklu. Mnoho značek nabízí pánské zateplené kožené bundy, které můžete úspěšně nosit na podzim a v zimě, abyste se chránili před mrazivým vzduchem. V případě chladnějších měsíců doporučujeme přírodní kůži, ale velmi dobře poslouží i kůže vyrobené z jejího ekologického protějšku. V současné době se již nepoužívá koňská kůže, ale spíše hovězí kůže, která je mnohem trvanlivější a odolnější. Mnoho lidí však dává přednost syntetickým materiálům v podobě eko kůže.

Pánské kožené bundy jsou extrémně univerzální

Téměř před 100 lety byla vytvořena první pánská motorkářská bunda a byla to ona, kdo vymezil módu pro tento typ bund pro muže. Od motorkářů, přes armádu až po váš šatník. Na rozdíl od mnoha jiných modelů byly kožené bundy okamžitě oceněny těmi největšími módními návrháři. Proč jsou tak populární? Důvodem je především jejich univerzálnost, protože je můžete oblékat doslova na každou příležitost. Černá minimalistická kožená bunda je stejně dokonalá pro každodenní použití i pro oficiální výlety. Hnědý model zase může perfektně nahradit svůj tmavý protějšek a dodá outfitu trochu barvy.

Pánská pilotka, jak název napovídá, zahájila svou historii módou jako výstroj věnovaná pilotům. Je zajímavé, že byl používána již během druhé světové války. Právě zde odvážní hrdinové bránili svou vlast ve vzduchu, čímž se tyto bundy staly odrazem statečnosti a odvahy. Mezi jejich charakteristické rysy patří límec s přídavkem teplé kožešinové nebo ovčí srsti a manžety na rukávech a na spodní straně. Můžete ji kombinovat s jakýmkoli oblečením - od běžného trička po silný svetr. Tento nadčasový model, milovaný muži, funguje dobře i v přechodném období, tedy v pozdní zimě a na začátku podzimu.

Ramones bunda – motocyklová klasika pro všechny muže

Pánská ramones bunda k nám přišla ze Spojených států, kde začal její příběh. Autorem tohoto typu kožené bundy je Irving Schott, který navrhl bundu pro společnost spolupracující s Harley-Davidson. Její charakteristickým znakem byl kovový šikmý zip a samotná bunda byla vyrobena z kůže. Takto nadčasové pánské motorkářské bundy dobyly svět módy. Návrháři, inspirovaní funkčním modelem, se rozhodli vytvořit vlastní verze, které však jasně odkazují na originál. Příslušenství v podobě opasků s velkou sponou, kapsy na zapalovač, zipy na rukávech nebo prostorné, šikmé kapsy jsou vzpomínkou na původní verzi bundy. K této bundě si neumíme představit nic jiného než džíny a bílé tričko. Pořiďte si pánská trička na modivo.cz.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články