fb pixel Jaká je nemoc Andreje Babiše mladšího? 7 šílených příběhů ze života schizofreniků – G.cz
Vyhledávání

Jaká je nemoc Andreje Babiše mladšího? 7 šílených příběhů ze života schizofreniků

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Někteří se probudí a z ničeho nic mluví japonsky, jiní věří, že jsou nějaké zvíře a další se rozhodnou zabít všechny členy rodiny, protože si myslí, že jsou to nastrčení špioni. Schizofrenie, kterou podle premiéra Babiše trpí jeho nejstarší syn Andrej, je nemoc komplikovaná a děsivá. Následujících 7 historek od zaměstnanců psychiatrických ústavů a léčeben je toho důkazem.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 21.11.2018, 08:27

1. HIV pro všechny

Existují pacienti se schizofrenií, kteří věří, že je chce jejich okolí zabít a snaží se bránit, i když jsou třeba přivázaní k posteli. Jistý muž, který byl zároveň HIV pozitivní, se prý kousal do jazyka a infikovanou krev plival do obličeje sestrám, co se o něj staraly. Ty měly nakázáno nosit k němu roušku.

2. Sex s mouchou

Během terapie se lékař dozví mnohé. Třeba detaily o tom, jaký je sex člověka a mouchy. Nebo jaké to je mít sex se psem, pak ho zabít, uřezat mu končetiny a zakopat ho na zahradě za domem.

3. Vesmírný vetřelec

Pacientka se schizofrenií byla přesvědčená, že v její hlavě žije jakýsi vesmírný vetřelec, a tak si do oka zapíchla injekční jehlu a vstříkla dovnitř vinný ocet, aby se parazita zbavila. Poradily jí to pověstné hlasy.

4. Jako posedlost

Schizofrenie se často přihlásí o slovo po nějakém velkém a těžkém traumatu. Jedna pacientka, kterou dlouhodobě zneužívali všichni muži v její rodině, musela být téměř nonstop od zápěstí dolů připoutaná, protože měla kompulzivní záchvaty a potřebovala si neustále něco zasouvat do vagíny, cokoliv - pera, tužky, sponky, hřebíky, bez ohledu na bolest nebo poranění.

5. Milovník ohně

Dvanáctiletému pacientovi diagnostikovali schizofrenii a pyromanii poté, co založil požár, v němž zemřela jeho mladší sestra, matka i babička. Během záchvatů záměrně zvracel sám na sebe, zvratky si rozmazával po těle a křičel, že kolem něj stojí démoni, kteří ho chtějí zabít.

6. Ukradený úd

Pacient ve středním věku se dostal do ústavu s těžkou schizofrenií. Byl přesvědčený, že v noci k němu někdo přichází a krade mu penis. Ano, penis. Věděl to jistě, protože viděl, jak jeho přirození mění barvy a neustále ho v údu bolelo. Zároveň trpěl silnými halucinacemi, ze zdí a z rádia k němu promlouvaly neznámé hlasy a často měl panický záchvat, protože viděl, jak mu po těle lezou hadi.

7. Upírka

Žena, která se dostala do ústavu už zcela bláznivá pod tíhou viny a smutku. Myslela si totiž, že je upírka, trpěla jakousi neodolatelnou touhou po lidské krvi. V léčebně napadla jednoho zaměstnance a později se přišlo na to, že jiného zabila. A ještě před tím zavraždila vlastního manžela a děti, všechny kvůli krvi.

A tady se podívejte, jak se první paní Babišová podobá první paní Paroubkové.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články