Jak se česká miss Lea Šteflíčková udržuje fit: Ke skvělé postavě jí pomáhá jízda na kole – G.cz
Vyhledávání

Jak se česká miss Lea Šteflíčková udržuje fit: Ke skvělé postavě jí pomáhá jízda na kole

Krásná Lea Šteflíčková (20), vítězka posledního ročníku soutěže Česká Miss, je kvůli pracovnímu vytížení pořád v jednom kole. Čas na rychlou fitness projížďku na opravdovém bicyklu se ale snaží najít v každé volné chvíli.

Martin Miko
Martin Miko 30.8.2018, 10:22

Lea vstoupila do světa modelingu již v útlém dětství, první práci získala v pěti letech. Od té doby procestovala celý svět a náročnému povolání podřídila celý svůj život. Vždy byla schopná se o sebe sama postarat – od jejích dvanácti let o ni pečovali jen prarodiče. V soukromém životě má již Lea jasno – přes dva roky spokojeně žije se svým přítelem a srší kolem sebe štěstím.

Že je pak Lea Šteflíčková i vášnivá sportovkyně, se mohou její fanoušci přesvědčit na některé z pražských cyklostezek, kde pravidelně jezdí. A že je korunka královna krásy letos ve správných rukou dosvědčuje i fakt, že se čerstvá misska nezalekne ani prudkých kopců, ve kterých by mnozí z nás v půlce vzdali.

„Cítit se a být fit není něco, co přijde ze dne a den, ale také to není nic nedosažitelného. Pro mou práci potřebuji obojí a u kola si vždy perfektně odpočinu – ať už v Praze, nebo v přírodě, kam také ráda čas od času vyjedu s terénním kolem,“ s úsměvem komentuje svou oblíbenou činnost sympatická rodačka z Ústí nad Labem.

Odměnou je pro Šteflíčkovou pak skvělý pocit a perfektní postava. Kdo toho chce dosáhnout také, je tu jednoduchá rada – začít pravidelně sportovat, vytrvat a výsledek se jistě dostaví!

Podobné články

Doporučujeme

Další články