fb pixel Jak dosáhnout pořádku v dílně a ušetřit prostor? – G.cz
Vyhledávání

Jak dosáhnout pořádku v dílně a ušetřit prostor?

Neustálé hledání všemožných věcí může být únavné. Pořádek je velice důležitý, a to zejména v místnostech, jako je dílna. Právě zde totiž mohou vznikat nejrůznější výrobky nebo zde může docházet k opravám různých přístrojů či třeba nábytku. Proto je potřeba vědět, kde mají jednotlivé kusy nářadí a nástrojů své místo. Pokud totiž víte, kde co je, ušetří vám to práci s hledáním a čas, který byste hledáním strávili.

Komerční článek
Komerční článek 19.10.2021, 07:44

Omezený prostor

Někdy v dílně bojujeme s omezeným prostorem. Proto je vhodné vymyslet způsob, jak by se daly různé nástroje, nářadí a materiály uskladnit tak, aby bylo dosaženo co největší efektivity prostoru. A právě tuto funkci mohou splnit regály. Do dílny se obvykle hodí regály s vysokou nosností, protože musí pojmout i spoustu těžkých přístrojů nebo paliva (benzín, nafta, baterie). Ideální jsou kovové regály, které se vyznačují největší stabilitou, nosností i variabilitou. Rohové regály jsou skvělým způsobem, jak se dají využít hluchá místa, kterými bývají rohy místností.

Boxy

Boxy ve vaší dílně jsou výborným nápadem, jak dosáhnout ještě lepší organizace věcí. V boxech můžete uskladnit a roztřídit nejen drobnosti, jako jsou různé hřebíky, vruty, matice atd. Použít je můžete taktéž k bezpečnému uskladnění tekutin (motorové oleje, maziva, mýdla apod.), které by se mohly nešťastnou manipulací vylít. Když už se to stane, škoda bude způsobena pouze v rámci boxu a nedojde ke stékání po více policích.

Majster Regal

Regály od Majster Regal se vyznačují vysokou kvalitou, kterou společnost stvrzuje díky prodloužené záruce. Ta činí 5 let. Jejich regály využijete nejen do funkčních místností, jako jsou spíže, garáže, dílny nebo zahradní domky, ale také do interiéru. V místnostech, jako jsou dětské pokoje, obývací pokoje nebo kuchyně, můžete ocenit možnost uskladnění nejrůznějších předmětů. Pokud si nevíte rady s tím, jaký regál vybrat, můžete se obrátit na zákaznické centrum společnosti Majster Regal. Tam vám zajistí pomoc s výběrem, takže budete stoprocentně spokojeni.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články