fb pixel Jak bude vypadat Rusko za 50 let? Surrealistický umělec Evgeny Zubkov nám to nakreslil – G.cz
Vyhledávání

Jak bude vypadat Rusko za 50 let? Surrealistický umělec Evgeny Zubkov nám to nakreslil

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Grafický designér a umělec Evgeny Zubkov též zvaný jako frm46 se rozhodl vytvořit surrealistickou budoucnost v Rusku. Díky své neuvěřitelné představivosti se mu podařilo vytvořit a zhmotnit imaginární směs bizáru, slovanství a zdánlivě daleké budoucnosti. Zubkovův projekt Rusko 2077 se stal hitem internetu.

Martin Miko
Martin Miko 12.11.2020, 09:07

Rusko a budoucnost? Ano!

Vítejte v surrealistickém Rusku budoucnosti! Myslíte si, že za 50 let kolem nás budou kroužit létající auta a na dovolenou se budeme dostávat teleportem? Ruský umělec Evgeny Zubkov, který je zároveň spoluzakladatel uměleckého projektu MXD, si to nemyslí a na svém instagramovém účtu frm46 se rozhodl vydat sérii uměleckých děl s názvem Rusko 2077. Ve svém díle se snaží zachytit potenciální budoucnost ve východní Evropě a vše upravuje na základě svojí fantazie.

V rámci tohoto projektu se Zubkov snaží definovat paralelní realitu a na svých obrazech zachycuje moderní technologie spojené s každodenním životem na venkově v Rusku. Vše je samozřejmě zachycené v typickém prostředí, což zajisté oceníte. V následující galerii pochopíte, že jsme si nedělali legraci.

A jak si představujete Rusko za 50 let vy? Podle nás se toho změní ještě méně než na vizuálech Evgena Zubkova.

Podobné články

Doporučujeme

Další články