Idris Elba: Z hollywoodské hvězdy za rok nemilosrdným zápasníkem K1 – G.cz
Vyhledávání

Idris Elba: Z hollywoodské hvězdy za rok nemilosrdným zápasníkem K1

Idris Elba patří k populárním hollywoodským hercům, mluví se o něm i jako o možném dalším představiteli Jamese Bonda. Jedna věc je drsné charaktery hrát, druhá je se jimi doopravdy stát. Elba se proto rozhodl, že podstoupí výzvu tvrdší než jakákoliv filmová role. V novém dokumentu Zápasník z produkce Discovery Channel můžeme sledovat jeho snažení o to, stát se za pouhý rok profesionálním zápasníkem K1. Uspěje, nebo pohoří?

Eva Levá 13.4.2017, 09:58

Britského herce Idrise Elbu známe především jako hvězdu mnoha hollywoodských filmů a seriálů. V loňském roce se spekulovalo, že by mohl být příštím Jamesem Bondem, což se dokonce stalo žhavým tipem sázkových kanceláří. Držitel Zlatého glóbu za nejlepší herecký výkon v seriálu Luther, dvacítky dalších hereckých ocenění a sedmdesáti nominací, se rozhodl přijmout možná největší výzvu svého života.

V novém dokumentu Zápasník, natočeným pro Discovery Channel, se pokusí stát profesionálem v K1, jednom z nejnáročnějších bojových umění. Na co jiní trénují celý život, to se absolutní začátečník pod vedením nejlepších světových trenérů bude muset naučit během pouhých 12 měsíců. Ovládnout kombinace technik z muay thai, karate, taekwonda, kickboxu a tradičního boxu, aby se na konci mohl postavit do ringu a utkat s ostříleným bojovníkem v zápase, kde je povoleno vše.

Jak sám Elba říká, své rozhodnutí přijmout tuto výzvu vnímá jako nejnáročnější úkol své kariéry, a to jak po fyzické, tak po psychické stránce. Idris objede celý svět, aby si za pomoci bývalých mistrů světa, trenérů a koučů osvojil neortodoxní metody a fitness režimy, a zvýšil tak své šance na výhru.

Jak se Idris Elba ze začátečníka stane profesionálem, můžete sledovat na Discovery Channel od 15. dubna.

Podobné články

Doporučujeme

Další články