Identita maskáčovaného fantoma ze sněmovny odhalena: kvůli kauze se zhroutil a odevzdal stranickou průkazku

Celý týden dokázala jedna fotografie bavit český Facebook. Snímek muže, sedícího ve sněmovně v mikině a maskáčových kalhotách, nadchnul prostě všechny, jedna věc ale až doteď nebyla úplně jasná - kdo je onen nevhodně oblečený výtečník? Identita záhadné postavy byla odhalena právě teď a spolu s ní i velmi smutný příběh.

Marťas ze Zlína

Kdo je chlapík, co přišel zasednout do Poslanecké sněmovny oděn v nevhodné mikině a maskáčových kapsáčích? Časopis Týden rozjel v této zcela zásadní kauze intenzivní pátrání a totožnost nevychovance odhalil - jedná se o pětadvacetiletého Martina Stehlíka ze Zlína, člena SPD.

Magazín muže označuje za "neúspěšného kandidáta" a dále píše, že Stehlík do Prahy přijel s asistentkou poslance SPD Jaroslava Dvořáka. Nepočítal s tím, že půjde do sněmovny, z ničeho nic mu ale prý oznámili, že školení asistentů, které mělo původně probíhat jindy, se koná nyní. Rozkaz zněl jasně, nebyl čas převlékat se do lepšího úboru.

Senzaci, kterou snímek vyvolal, nese Stehlík velmi špatně - Týdnu to řekl jeho známý. Podle něj se vrátil domů úplně zničený, odevzdal průkazku SPD a rozhodl se skončit. Když se kauza víc rozjela, Stehlík se stáhl do ústraní, zrušil si profil na Facebooku a nebral telefony ani vlastní mamince. Prostě jak šikana na střední, no.

Tady se podívejte na 5 mamlasů z PSP ČR.


Komentáře