fb pixel I vy šediví lišáci! Slavní muži, kteří ztratili pigment z vlasů, nikoliv však charisma – G.cz
Vyhledávání

I vy šediví lišáci! Slavní muži, kteří ztratili pigment z vlasů, nikoliv však charisma

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

Nejen nepatřičným humorem a bizarnostmi z historie je redakce G.cz živa! My dokážeme ocenit i fyzické přednosti a půvaby slavných osobností. Tuhle jsme rozvedli diskuzi o tom, jak je nefér, že šediny ženy zbytečně zestaršují, zatímco mužům jen přidávají charisma. No, a tak nějak vznikl následující článek.

redakce G.cz 1.2.2020, 11:56

Osobní kouzlo: +10

Říká se, že ženy s věkem kysnou jako mléko a muži zrají jako víno. Tenhle šovinistický a sexistický žvást se nám moc nelíbí, ale ono na něm něco bude. Vezměte si třeba šedivějící vlasy. To se děje lidem bez rozdílu pohlaví a na někoho to přijde už i v relativně mladém věku. A zatímco ženy taková ztráta pigmentu dost neférově postaršuje, mužská kštice protkaná stříbrem je tak nějak automaticky víc sexy.

Samozřejmě, že vlasy nejsou nic ve srovnání s tím, jaká osobnost je nosí. My si ale takhle o víkendu dáváme pohov a naše mozky taky. V následující galerii jsme se řídili čistě zvířecími pudy a prostě jsme dali dohromady fotky slavných hollywoodských idolů, pro něž se bílé nebo šedivé vlasy staly už tak trochu poznávacím znamením, ale ničemu to nevadí - právě naopak!

Co vy na to? Taky máte pro vybrané hvězdy slabost, nebo vás to vůbec nezajímá? Máme podle vás (grand)daddy issues? Urazila vás naše poznámka o kysnoucích ženách? Anebo byste do naší galerie ještě někoho přidali?

Napište nám zprávu nebo do komentářů a my si to možná přečteme, až se dokocháme!

Podobné články

Doporučujeme

Další články