fb pixel I sportovní komentátoři mají své dny: Vulgární Marcel Merčiak se stal hitem internetu – G.cz
Vyhledávání

I sportovní komentátoři mají své dny: Vulgární Marcel Merčiak se stal hitem internetu

Marcel Merčiak
Zdroj: Profimedia

Slovenský sportovní komentátor Marcel Merčiak se stal „hrdinou“ letošních zimních olympijských her v Pekingu. Do vysílání slovenské televize RTVS se naštěstí jeho emotivní výlev vulgarit nedostal, ale přesto nyní koluje po sociálních sítích. Za vše mohlo menší nedorozumění s kolegy ze štábu, které vyústilo v nečekanou smršť sprostých slov. I sportovní komentátoři mají své dny!

Martin Miko
Martin Miko 7.2.2022, 12:44

Slovenskému komentátorovi ujely nervy

Marcel Merčiak je takový Robert Záruba mezi slovenskými sportovními komentátory. Jde o muže na svém místě, který má vždy skvělý přehled o dané sportovní problematice a při zásadních sportovních momentech se nebojí dát najevo své emoce. Něco takového, co předvedl během mužského sjezdu, se však sportovnímu komentátorovi podaří jenom jednou za život. V Pekingu totiž omylem nechal zapnutý mikrofon, což se sice do živého vysílání nedostalo, ale na internet bohužel ano.

„Prečo ste ma tak zarezali, do piči Braňo?!“ rozčílil se nahlas Merčiak a pokračoval v palbě ostrých slov, která směřovala na kolegy z režie. „Vidíte, že je tam 13 hodin, do piče, a necháte mě kokotinu říct. Krista boha vám do piče! Už jsem opravdu nasraný, do piči. Končím vstup, osmkrát se něco ptám, do piče. A vy mi neumíte kurva říct ani měkké F. Do piči tam, kurva. Do piče s takovou spoluprácou.“

Zástupci televize RTVS pro slovenská média potvrdili, že se Merčiakův výstup nedostal nikam do živého vysílání, takže nahrávka kolující na internetu byla pouze interní. Zveřejněna tak byla pouze interní konverzace mezi zaměstnanci televize. Podle mluvčí televize RTVS se však i přesto bude tento únik řešit v rámci firmy. Nicméně komentátor se již stihl za celou situaci omluvit, takže to vypadá, že se vše vyřeší bez problémů.

Z Merčiakova výstupu se ihned stal hit internetu nejen na Slovensku, ale i v Česku. Sociální sítě zaplavily desítky meme. Na Slovensku ho dokonce přirovnali k novému Meliškovi. To byla v minulosti „legendární“ postava slovenského internetu, která se proslavila díky nahrávkám, jež pořídili jeho sousedé skrz stoupačky v paneláku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články