fb pixel Hvězdný Jason Derulo navštíví Prahu v rámci světové tour. Povede se mu vyprodat Tipsport Arénu? – G.cz
Vyhledávání

Hvězdný Jason Derulo navštíví Prahu v rámci světové tour. Povede se mu vyprodat Tipsport Arénu?

Fenomenální umělec – skladatel, tanečník, choreograf a nejúspěšnější popový zpěvák současnosti – to je Jason Derulo. 25. října vystoupí v rámci celosvětového turné poprvé v České republice v pražské Tipsport Areně. Derulo má na kontě 11 platinových singlů, 5 jeho skladeb se dostalo až na vrchol americké hitparády Billboard, nositel 9 prestižních hudebních ocenění. Ve svých 28 letech se stal ikonou hudební branže.

Martin Miko
Martin Miko 31.5.2018, 16:10

Jason Derulo vystoupí v Praze

Rok 2018 se nese ve znamení tří klíčových událostí. Jason Derulo vyrazil na celosvětové turné, během kterého navštíví 30 zemí na 4 kontinentech. Druhou událostí je vydání singlu „Colors“, oficiální hymny Coca Coly pro nadcházející MS ve fotbale. Ta třetí je ještě velmi tajná, v nejbližší době vyjde nové album s názvem „2 SIDES“.

Společnost FP PRO získala právo uspořádat koncert Jasona Derula 25. října v pražské Tipsport Areně a velmi si toho váží. Věříme, že si fanoušci nenechají koncert ujít a bude vyprodáno. Jason Derulo mi velmi připomíná legendárního Michaela Jacksona. Skvěle tančí, úchvatně zpívá, a to že si sám píše skladby je k neuvěření. Všechny srdečně zveme na tento koncert, opravdu to bude neopakovatelný zážitek. Nejlepší zpěváci z USA nejezdí do Evropy příliš často, a tak to může být na dlouhou dobu jediná šance vidět Jasona naživo,“říká Miroslav Bučko, producent koncertu.

Srovnání Jasona Derula s Michaelem Jacksonem z úst producenta koncertu není náhodné. Na YouTube je uveřejněno video z koncertu v roce 2012, kde Jason fantasticky zpívá a tančí na skladbu „Billie Jean“.

Jason Derulo se svými úspěchy řadí mezi nejprodávanější a nejhranější zpěváky současnosti. Na začátku kariéry psal písně pro hvězdy jako Lil Wayne, Pitbull, Diddy, Sean Kingston a další. V roce 2011 se začal věnovat vlastní tvorbě. Je mistr zpěvu i tance. Aby také nebyl, když vystudoval klasický zpěv a balet na jedné z nejprestižnějších škol této planety - newyorské konzervatoři AMDA.

Vyprodá Derulo pražskou Tipsport arénu?

Za dosavadní kariéru prodal Jason Derulo celosvětově více než 80 milionů singlů, má více než tři miliardy zhlédnutí videí na YouTube a 2 miliardy přehrání skladeb na Spotify. To vše díky své schopnosti objevovat nové úhly pohledu na ozkoušené trendy a vytvářet tak úplně nové. Výsledkem je 11 platinových singlů, včetně “Want to Want Me,” “Whatcha Say,” "In My Head," "Ridin' Solo," "Don't Wanna Go Home" a "It Girl.” Jeho skladby v rádiích a televizích celého světa dosahují v poslechovosti více než 21 miliard posluchačů. 13 jeho skladeb se umístilo v Top 10 americké hitparády Billboard a 5 z nich ji dokonce dosáhlo na první příčku. Jason se může chlubit více než 20 miliony fanoušků na sociálních sítích.

V roce 2015 vydal již své čtvrté album „Everything Is“. Z toho se zrodil platinový singl "Want To Want Me" jako reminiscence na 80. léta, který produkoval Ian Kirkpatrick, producent nominovaný na Grammy. Skladba se stala nejhranější v historii 40 nejlepších amerických rádií.

Další celosvětové hity z posledních let – „If I’m Lucky“, „Tip Toe“ i aktuální singl „Colors“ - drží Jasona Derula na výsluní poslechovosti v rádiích i diváckého zájmu. Pražský koncert představí všechno nejlepší, co může Jason Derulo nabídnout – velkolepou show plnou hitů, skvělé taneční choreografie a jedinečné projekce.

Podobné články

Doporučujeme

Další články