fb pixel Hulíte? Tak to máte hromadu super sexu, ukázaly výzkumy – G.cz
Vyhledávání

Hulíte? Tak to máte hromadu super sexu, ukázaly výzkumy

Být americkým vědcem je radost. Nechávají vás totiž zkoumat řadu bájo věcí. Třeba to, jak kouření marihuany působí na sexuální život. Podle nejnovějších informací velmi blahodárně!

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 3.10.2018, 13:20

Zahulíme, za*ukáme

Jste připraveni na další skvělé objevy z kategorie „američtí vědci zjistili“? Tentokrát to bude zajímat zejména ty čtenáře, kteří se rádi oddávají pokuřování travičky zelené. V odborném The Journal of Sexual Medicine byly zveřejněny výsledky studie, které se účastnilo na 50 tisíc žen a mužů. Vyšlo z ní, že ti, kteří si dávají denně jointa, mají pětkrát víc sexu než abstinenti, pro které je marihuana sprostým slovem. A tak byl vyvrácen mýtus, že kdo hulí, ten neumí - nebo spíš nemůže.

Tráva, jak známo, uvolňuje a zlepšuje náladu, takže lidé jsou pozitivnější a spíš naklonění tomu užívat si rozkoší života. Notoričtí huliči mají na sex větší chuť, kvůli tomu mají ale také větší sklony k promiskuitě.

Brko dělá lepší sex

Doplňková studie k již uvedené se zaměřovala konkrétně na ženy a na to, jak jim požití marihuany sex zlepšuje, případně zhoršuje. 68 % žen označilo svůj sex po brku za lepší a pro téměř tři čtvrtiny žen konopí představuje způsob, jak erotickou rozkoš zvýšit. 62 % dotázaných dam pak díky konopí cítí zlepšení orgasmu a libida celkově.

Tak to vidíte. Kvalitní joint znamená kvalitní sex a kvalitní sex znamená veselejší život. Ta legalizace je fakt na zváženou!

A tady 5 skvělých věcí a zkušeností, které bychom nezkusili bez drog.

Podobné články

Doporučujeme

Další články