Hudební masakr! Dva antiislámští agrometalisté znovu udeřili! – G.cz
Vyhledávání

Hudební masakr! Dva antiislámští agrometalisté znovu udeřili!

"Vzkaz pro slunosery a všechny zaprodance – jste zvrácená banda fašistů, co prosazuje zlo. Jste horší než čmoudi, zrádci tohohle národa. Budete se smažit v pekle! Protože my už jsme fakt nasraný!"

Ivan Brezina
Ivan Brezina 12.4.2017, 11:24

Duo s názvem Dva muži z davu vylezlo s písní Vzkaz od českých vlastenců. Nejdřív si k ní pusťte úvodní vzkaz, abyste viděli, že s těmi pány není legrace. Když je potřeba, v boji se „slunosery“ klidně třeba i rozmlátí židli:

Samotný song vás spolehlivě rozseká na hadry, ale pusťte si ho až od 0:46. Předtím se totiž v klipu jen zmítá Merkelová v burce:

O téhle neuvěřitelné kapele jsme psali už loni v prosinci ZDE. „Parodie, nebo extrakt antimuslimského blbství?“ ptali jsme se tehdy, když jsme po poslechu jejich songu konečně popadli dech. A ta otázka platí stále. Existují totiž jen dvě možnosti. Buď to ti dva drsňáci myslí vážně, a pak už prostě nejde klesnout níž. Hudba, texty, vizuální obsah klipu i vzhled a projev kytaristy a basáka jsou hluboko, opakujeme HLUBOKO pod úrovní i té nejpitomější kapely z letní tancovačky kdesi na Vysočině. Prostě extrakt xenofobní stupidity, proti kterému je Ortel na úrovni klasických oper Richarda Wagnera:

Anebo je to celé parodie, vymyšlená nějakým geniálním kreativcem. V tom případě klobouk dolů - sežrali jsme to i s navijákem. Muselo dát obrovskou práci najít ty dva neuvěřitelné týpky, vymyslet jim stylizaci a oblečení, napsat texty a hudbu… A důsledně se v tom všem udržet v poetice arogantně-fašistoidního hlupství. Zvlášť texty naznačují, že by mohla být parodie. Jdou za hranu a shazují sebe sama, protože tohle už snad nikdo jen trochu soudný nemůže myslet vážně. Tak hloupý už není ani Martin Konvička, a to je co říct:

"Muslimové počítejte s velmi drsnou odplatou

za každý váš podlý útok vezmeme vás lopatou

my se sklánět nebudeme před tím vaším Alláhem

do řiti vás nakopeme, to vzkazujem čmoudům všem…”

A TADY si přečtěte 19 důvodů, proč v Česku přivítat islám.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu