fb pixel Hráči všech zemí, spojte se. Blíží se světové dny her! – G.cz
Vyhledávání

Hráči všech zemí, spojte se. Blíží se světové dny her!

Mezinárodní den her letos termínově připadá na dny od 3. do 9. listopadu 2019. Akce, která v naší republice zatím hledá renomé, je v ostatních zemích světa velmi populární. Hráči ve Spojených státech amerických, Velké Británii, Itálii nebo Norsku už ji vyhlíží. Knihovny po celém světě otvírají své prostory pro společné hraní deskových ale i počítačových či konzolových her. Skateboardista Honza Bašný a DJ Akvamen, se nedávno sešli aby vyzkoušeli, kam se současný trend hraní her na konzolích posunul od doby, kdy oni sami trávili noci u monitorů počítače nebo televize.

Redaktor
Redaktor 6.11.2019, 11:54

Vyzkoušeli tak několik her na nejnovější konzoli XBox s virtuální realitou. Honza Bašný patří mezi důležitá jména na české skateboardové scéně. Často jej můžeme vidět přimo v závodním poli a nebo s mikrofonem u pusy, když moderuje skatové contesty po celé republice. To Akvamen patří mezi nejvytíženější urban music dje v naší republice. Jeho jméno figurovalo a figuruje na plakátech mnoha úspěšných parties i afterparties spojených se závody extrémních sportu.

Pokud byste si taky chtěli zapařit některou z novinek a třeba se už přidat k mezinárodnímu dni her, koukněte na www.ulovxbox.cz. Tam najdete veškeré informace o tom, jakou akci připravil Jägermeister.

Podobné články

Doporučujeme

Další články