7 reklam z minulého století, ve kterých hraje prim sex – G.cz
Vyhledávání

7 reklam z minulého století, ve kterých hraje prim sex

Myslíte si, že kdysi byli lidé cudnější? Tak to se šeredně pletete. Ale uměli to tak nějak přirozeněji a roztomileji podat.

Elsa K.
Elsa K. 15.4.2018, 14:14

1. Vibrátor je ideální k masáži chodidel, ztuhlého svalstva a zjitřelých nervů

Aplikujte na jakoukoli část těla pro zklidňující, potěšující a pulzující relaxaci. Vyrobeno speciálně pro potřeby každé noblesní ženy - pro péči o pokožku, posilování kůže, pomáhá zmírňovat napětí, funguje proti bolesti zad a svalovým křečím a zjitřeným nervům.

2. Bezpečný sex je žhavý sex

Nejste imunní! Použijte kondom pokaždé!

3. Nafukovací panna, která se nebojí vody. Vlastně se nebojí vůbec ničeho!

Přidejte jen vzduch. Jako živá v každém detailu. Nejúžasnější a nejrealističtější společnice, jakou jste kdy měl! Jmenuje se Judy a byla stvořena k tomu, aby vás potěšila, posloužila vám a byla vám k dispozici na zavolání. Vyzkoušejte si ji na 10 dní zdarma!

4. Zblbněte kámoše Kleopatřiným instantním sexem

Instantní sex ve spreji! Co přijde příště? Prastará, přísně střežená receptura... kterou objevila Kleopatra sama!! (Co víc k tomu dodat?) Praktický sprej opravdu obsahuje osvěžovač vzduchu. Ale počkejte, až vaši přátelé uvidí značku! Zkuste ho jen tak "náhodou" nechat na očích, až je pozvete na návštěvu.

K popukání! Báječný dárek!

5. Pro muže činu

To je ono! Slipy se zipem na předním dílu, které se hodí i jako plavky. Můžete je mít v bílé, černé nebo tělové barvě. Ale bacha! Bílá po namočení zprůhlední.

6. Mohou být užity jakoukoli inteligentní osobou

Proti hemeroidům a zácpě - Nejlepší výsledky mohou být dosaženy pomocí Youngových samozadržovacích rektálních dilatátorů. Jsou vyrobeny z tvrdé gumy a dostanete je ve čtyřech velikostech. Mohou být použity jakoukoli inteligentní osobou...

7. Tohle není ani tak reklama, jako spíš návod z časopisu Vlasta z roku 1950

Kde jenom seženeme starší trenýrky!?

A tady máte písmenka, ze kterých dostanete chuť na sex.

Podobné články

Doporučujeme

Další články