5 důvodů, proč si koupit pořádná prsa do cosplay – G.cz
Vyhledávání

5 důvodů, proč si koupit pořádná prsa do cosplay

Srazy fanoušků anime se rok od roku čím dál tím víc plní krásnými vyvinutými ženami v kostýmech. Nadrženost většiny fandů totiž plní sociální sítě a tím i peněženky zmíněných dam. Jenže co když jim příroda nenadělila? Jde to vyřešit i levněji než plastickou operací.

Václav Rybář
Václav Rybář 29.8.2015, 10:00

1. Prostě je potřebujete

Většina ženských anime postaviček je kreslena bez jakéhokoliv dodržování lidské fyziognomie. Mají vosí pasy, čtyřky prsa a barevné vlasy. Není divu, že nejúspěšnější cosplayerky (kozplayerky?) vypadají podobně jako na obrázku. Minimum oblečení, maximum výstřihu, který je dohoněn buď vycpávkami nebo nějakou tou operací. Ve hře je hodně, stovky tisíc followerů na Twitteru nebo Facebooku se totiž často dají výhodně zpeněžit.

2. Udělají vám je na míru

Naštěstí je tady japonská společnost www.animebodyparts.com. Ta se ještě donedávna zabývala jen vývojem protetiky pro filmaře, ale teď našla nový a velmi lukrativní byznys právě v oboru cosplayerů. Umí totiž vylisovat ňadra pro každého. Stačí zadat vlastní míry a požadované rozměry a latexová šička se dá do práce.

3. Můžete si pořídit i pekáč buchet

A aby to bylo genderově vyvážené, můžete si nechat vyrobit i tzv. muscle suit - vyrobí vám žíly na bicepsy nebo břišní svaly a dmoucí prsa i bez dřiny v posilovně. Všechno je celkem flexibilní, takže si to nějak ponatahujete, aby to na vás přesně sedělo.

4. Je to levné

Tedy rozhodně levnější než jakákoliv operace! Rozumně velká ňadra se dají pořídit od pěti tisíc korun výš, břišáky jsou ještě o něco levnější. Pokud chcete prsa až za roh, samozřejmě si trochu připlatíte. Hlavně nezapomeňte dodat taky správný odstín pleti, ať to pak ještě nemusíte lakovat!

5. Je to víceúčelové

Určitě se najde dost bláznů, kteří si podobnou hračku budou pořizovat nikoliv na srazy nerdů, ale kvůli zatraktivnění sexuálních hrátek ve vlastní ložnici. Proti gustu žádný dišputát. Máme ale pocit, že montovat na vlastní tělo náhražky z nafukovacích sexbotů asi sexuální revoluci nepřinese. I když v Japonsku...

A tady máte sedm nejvíc sexy cosplayerek. Schválně, kolik z nich je má pravé...

Podobné články

Doporučujeme

Další články