fb pixel Hledáte novoroční předsevzetí? Naučte se vařit s Chefparade – G.cz
Vyhledávání

Hledáte novoroční předsevzetí? Naučte se vařit s Chefparade

Zdroj: Chefparade

Je vaším největším majstrštykem chleba s máslem, a když se opravdu hodně překonáte, zvládnete míchaná vajíčka? No uznejte, není čas to změnit? Netrapte se doma u sporáku, vydejte se za odborníky z Chefparade.

Komerční sdělení 1.12.2021, 11:40

Tahle největší škola vaření má za sebou těžké dva roky, ostatně jako všechny jiné restaurace nebo gastroprovozy. V Chefparade se ale během pandemie nevzdali a díky usilovné práci celého týmu se kurzy vaření napříč světovými kuchyněmi odehrávají ve zcela nových prostorech. Těšit se můžete na moderně vybavené kuchyně.

„Chceme pro naše zákazníky ten nejlepší zážitek a s tím souvisí i prostředí, ve kterém kurz absolvují, a proto jsme se rozhodli pro kompletní přestavbu, včetně nových kuchyní jako takových, tak i všeho vybavení i spotřebičů,“ říká ředitel Chefparade Petr Chalupa.

Studio najdou milovníci gastronomie v areálu Holešovické tržnice na Bubenském nábřeží s výbornou dopravní dostupností a možností parkování přímo před školou Chefparade. Atmosféra na kurzech je přátelská a největším bonusem je, že se něco naučíte a i se skvěle pobavíte.

„Uvidíme, co nám nejbližší doba přinese, ale našim zákazníkům můžeme slíbit, že jsme stále připraveni umožnit nahlédnutí do světa gastronomie a být jim průvodci skvělými zážitky,“ dodává Petr Chalupa.

Kromě inovace studií přichází Chefparade také s novými kurzy, které odráží aktuální trendy v současné gastronomii. „V současné době je u našich zákazníků čím dál více oblíbený například kurz makronek, příprava mořských plodů, nebo paštiky a galantiny,“ dodává Petr Chalupa.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články