fb pixel Hipsterským plnovousům zvoní hrana. Nahradí je holobrádkové! – G.cz
Vyhledávání

Hipsterským plnovousům zvoní hrana. Nahradí je holobrádkové!

Konec jedné éry.
Zdroj: www.timeslive.co.za

Kreativci, intelektuálové, pozéři i freelanceři z Letné a Vršovic, zbystřete!

Veronika Kratochvílová
Veronika Kratochvílová 18.1.2016, 19:50

Americký historik Alun Whitney, který se již od roku 2013 (zcela vážně) zabývá výzkumem hipsterských plnovousů, předpověděl, že mužská budoucnost bude opět patřit hladkým tvářím.

Tato prognóza vzbuzuje naději především u těch, jimž příroda do vínku nadělila pouze chmíří nebo prořídlý 'bíbr', ze kterého by neměl radost ani Justin Bieber, a tak se až doposud museli při vernisážích krčit v koutě.

Podle statistických údajů se zarostlí vousatí pozéři již brzy stáhnou z čela módních tabulek a budou nemilosrdně nahrazeni takzvanými 'Yuccieky'.

Podle deníku Echo24 použil poprvé termín Yuccie americký spisovatel David Yi, který tak označil novou generaci mladých kreativních měšťanů. Ti by měli ještě v průběhu letošního roku sesadit z módního trůnu zarosté hipstery a nahradit tak ideál mužské krásy, jíž by měla opět začít dominovat hladce oholená tvář.

Zbytky polévky, popela, piva i dalších ingrediencí, které plnovousy současných rozhněvaných mladých mužů obsahují, by se tak již brzy měly stát nedostatkovým zbožím.

A TOHLE je návodný text pro ty, kteří by snad dosud nevěděli, co je to ten hipster.

Podobné články

Doporučujeme

Další články