fb pixel Festival jen pro ženy: další důkaz, že islamisté v Evropě vyhrávají – G.cz
Vyhledávání

Festival jen pro ženy: další důkaz, že islamisté v Evropě vyhrávají

Pohlavní segregace není normální. Přesto je ticho po pěšině – místo, aby začaly hlasitě křičet třeba feministky.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 18.10.2017, 08:05

Ve Švédsku se uskuteční hudební festival Statement (viz ZDE), kam nebudou mít přístup muži. Jeho pořadatelka Emma Knyckareová tak reaguje na sérii znásilnění a sexuálních útoků na švédských hudebních festivalech Bråvalla a Putte I Parken, kterých se v minulých letech dopustili imigranti z islámských zemí. Švédsko je pro ně po Německu druhou nejčastější cílovou zemí. Láká je tam nejen velmi štědrý systém sociálních dávek, ale i možnost ponechat si vlastní kulturní identitu a nemuset se tedy zařadit do většinové společnosti a přijmout její normy chování.

V roce 2015 tu bylo podáno asi 160 000 žádostí o azyl, v roce 2016 jich bylo 170 000. Švédsko má přitom zhruba stejný počet obyvatel jako Česká republika (kolem deseti milionů). Pro srovnání si představte, že by se k nám během pouhých dvou let přistěhoval stejný počet cizinců, jako je počet obyvatel Ostravy (300 000). Švédi se přitom nijak zvlášť nestarají o integraci imigrantů. Výuka ve školách probíhá v jejich rodných jazycích (šedesát jazyků včetně arabštiny), takže děti nic nenutí naučit se švédsky. Na předměstích vznikají etnická ghetta včetně čtvrti Rosengard na předměstí Malmö, kde žijí už v podstatě jen muslimové.

V téhle souvislosti nepřekvapí, že je festival jen pro ženy ve Švédsku potřeba. Během let prostě vzniklo prostředí, kde se už švédské ženy necítí bezpečně. Multikulturní společnost v praxi… Muslimští příchozí nám svým chováním vnutili své vlastní kulturní normy. „Ženy nemají bez mužského doprovodu samy co chodit ven, a pokud je někdo znásilní, mohou si za to samy,“ sdělují nám pořadatelé festivalu, i když to jistě nebylo jejich záměrem. Festival Statement je prostě triumfem islamismu.

Proč ale mlčí levicoví aktivisté? Proč mlčí feministky? Copak je to neuráží? Představte si, co by se asi stalo, kdyby teď někoho napadlo uspořádat hudební festival jen pro muže. Bylo by to zcela logické a spravedlivé. Pokud mohou mít svůj uzavřený festival ženy… A co tedy podle stejně zvrhlé logiky uspořádat festival jen pro bílé?

Tohle všechno jsou otázky, které festival Statement vyvolává. Temné otázky...

A TADY si přečtěte, co se stane až Česko ovládnou imigranti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články