Existuje něco silnějšího než láska? 92letý dědeček zpívá své 93leté umírající ženě její oblíbenou písničku

Nic něžnějšího a dojemnějšího už dnes neuvidíte. A jindy taky ne. Připravte si kapesníky.

Zatímco Howard Serena bojoval ve 2. světové válce, jeho žena Laura si často zpívala pro sebe, aby se vyrovnala s jeho nepřítomností. Nejraději měla písničku "You´ll Never Know" od zpěvačky kabaretních šlágrů Rosemary Clooney.

"Nikdy se nedozvíš, jak moc mi chybíš," zpívá se v ní. "Nikdy se nedozvíš, jak moc mi na Tobě záleží." Všichni Lauře říkali, že má hlas jako Rosemary.

O 9 dětí a 73 let manželství později zpívá 93leté Lauře tu samou písničku její největší životní láska, o rok mladší Howard. Laura umírá ve floridském hospicu a je šťastná. Howard jí předtím, než začne zpívat o tom, jak jeho srdce odešlo spolu s ní, něžně hladí po tváři a vyjevuje své city k ní. Zároveň spolu laškují a žertují.

Video natočila jejich vnučka Erin Solari. Jen během uplynulého víkendu se nad ním k slzám dojmulo více než 4 miliony lidí. Přidejte se k nim.

Erin Solari poznamenala, že podpora od cizích lidí, kterou rodina po nasdílení videa obdržela, zvedla oběma stařečkům náladu natolik, že Laura se z hospicu vrátila do svého domova v Gainesville na Floridě, kde chci v klidu strávit poslední chvíle svého života a Howard, který trpí těžkou demencí, má v poslední době velmi jasnou mysl.

A pokud se chcete dojímat dál, podívejte se SEM, jak slepá matka poprvé "uvidí" svého nenarozeného syna.


Komentáře

Doporučeno pro vás