fb pixel Eurosport před startem Beijingu 2022 uvede dokument One Last Push. Zmapuje v něm podivuhodný kariérní obrat Grega Rutherforda – G.cz
Vyhledávání

Eurosport před startem Beijingu 2022 uvede dokument One Last Push. Zmapuje v něm podivuhodný kariérní obrat Grega Rutherforda

Zdroj: Eurosport

● Původní dokumentární film Eurosportu mapuje snahu hrdiny britského týmu Grega Rutherforda zapsat se do olympijské historie.

● Hodinový film sleduje Rutherforda a jeho tým při pokusu kvalifikovat se do bobové soutěže na olympijských hrách v Beijingu 2022.

● Spolu s dalšími pořady, jako je například A Brilliant Curling Story, zprostředkuje Eurosport inspirativní příběhy, které se s olympijskými hrami pojí.

Komerční sdělení 31.1.2022, 14:20

Cesta do Pekingu se blíží, a tak Eurosport, domov olympijských her v Evropě, oslaví poslední odpočítávání do zimních olympijských her* sérií poutavých dokumentů a inspirativních pořadů, které divákům discovery+ a Eurosportu přiblíží příběhy účastníků her.

One Last Push

Dokument zachycuje snahu olympijského vítěze ve skoku do dálky Grega Rutherforda z týmu Velké Británie z olympijských her v Londýně 2012, který se pokouší o návrat ze „sportovního důchodu“ změnou disciplíny. Díky tomu by se mohl stát teprve druhým mužem v historii, který kdy získal zlato na letních i zimních olympijských hrách.

One Last Push, originální film Eurosportu, je exkluzivním dokumentárním filmem, který zachycuje vzestupy a pády v emotivním závodě s časem, v němž se Rutherford a jeho čtyřčlenný bobový tým pokoušejí kvalifikovat do Beijingu 2022.

V hodinovém dokumentu vystupují Rutherfordovi kolegové Lamin Deen, Joel Fearon, Ben Simons a Toby Olub, Ryan Letts, Sam Blanchet a Luke Dawes. Premiéru má na Eurosportu v celé Evropě (kromě Velké Británie) v úterý 1. února v 19:00 hodin.

A Brilliant Curling Story

Dokumentární film Olympic Channelu z produkce Franka Marshalla a Mandalay Sports Media ("The Last Dance") vypráví napínavý příběh pěti žen ze Skotska, které se spojily, aby společně usilovaly o olympijskou slávu v curlingu.

Snímek A Brilliant Curling Story podrobně zachycuje příběh pěti curlerek – Rhony Martinové, Deborah Knoxové, Fiony MacDonaldové, Janice Rankinové a Margaret Mortonové – které si v roce 2002 získaly srdce celé Velké Británie. Příběh také vypráví o tom, jak se popasovaly se spojením svých osobních životů se snem zúčastnit se zimních olympijských her v Salt Lake City 2002 a o výzvách, kterým musely čelit z pohledu týmové dynamiky.

"Moment, kdy tato legendární skupina skotských žen získala zlato v curlingu, je skutečně jedním z nejpamátnějších olympijských okamžiků. U příležitosti 20. výročí jsme se k jejich silnému příběhu chtěli vrátit, aby si ti, kdo u toho byli, mohli znovu prožít všechno to drama a emoce. Také jsme však chtěli tento příběh – příběh víry, přátelství a sounáležitosti – představit i další generaci olympijských fanoušků, aby i oni mohli zažít kouzlo okamžiku, který sjednotil lidi na celém světě, a zajistili tak, že jejich odkaz i bude žít dál," komentuje producent snímku Frank Marshall.

A Brilliant Curling Story je k dispozici ke shlédnutí na discovery+ ve Spojeném království, Norsku, Švédsku, Dánsku, Finsku a Itálii a bude poprvé vysílán na platformách Eurosportu v pondělí 31. ledna.

Discovery zajistí v období před Beijingem 2022 a v jeho průběhu kompletní olympijské vysílání, které bude zahrnovat:

• 855 hodin živých přenosů na digitálních platformách a 365 hodin živých přenosů na lineárních platformách;

• specializovanou sekci Beijing 2022 – každý závod v živém vysílání s reprízami ve více jazycích;

• nejzajímavější momenty a klipy na stránkách Eurosport.com a v Eurosport Playeru;

• zvýšený důraz na komentáře a analýzy;

• každodenní digitální pořad Beijing Today***, sponzorovaný společností Bridgestone, který fanouškům přinese kromě přímých přenosů na platformách discovery+ a Eurosport také nejnovější reakce a analýzy z každého dne her;

• oživení her na všech platformách – jak lokální denní pořady na Snapu ve Velké Británii a Francii, tak obsah na Facebooku, Twitteru, YouTube a TikToku;

Athletes to Watch, koprodukce s Olympic Channel (10 epizod), umožňující fanouškům zblízka poznat některé ze sportovních nadějí pro Beijing;

Olympic Explainers – 15 krátkometrážních informativních spotů o zimních sportech;

• týdenní videopořady včetně pořadů Winter Pass, Chalet Club a Poligono360;

• olympijské podcasty včetně španělského Olympic Planet a francouzského Championes Du Monde.

Diváci mohou od 2. února sledovat všechny olympijské hry pouze na streamovací platformě discovery+**, stanicích Eurosportu a v aplikaci Eurosport Player.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články