fb pixel Elon Musk by rád prodával svůj vlastní alkohol. Chce ho pojmenovat Teslaquila – G.cz
Vyhledávání

Elon Musk by rád prodával svůj vlastní alkohol. Chce ho pojmenovat Teslaquila

Elon Musk smazal facebookové profily Tesly a SpaceX.
Zdroj: Profimedia.cz

Po velmi úspěšném byznysu s plamenomety se Elon Musk rozhodl, že jeho automobilka Tesla začne vyrábět a prodávat vlastní destilát. Ponese název Teslaquila. Původně se jednalo o aprílový vtípek, který Musk publikoval na svém Twitteru, když nasdílel fotografii s lahvemi alkoholu, na kterých byla etiketa Teslaquila – 100 % puro de agave. Nakonec je z toho další podnikatelský záměr, který se brzy stane realitou.

Martin Miko
Martin Miko 16.10.2018, 10:56

Muskovo pitíčko

Tesla, která se specializuje na výrobu elektrických automobilů podala žádost o ochrannou známku pro alkoholický nápoj Teslaquila. Podle stanice CNBC se má jednat o destilát z agáve, což je, jak je asi jasné, tequila. Historie teslaquily se začala psát letos v dubnu, kdy se Elon Musk na Twitteru pokusil o aprílový vtípek a prohlásil, že jeho firma Tesla potácí v bankrotu a o několik dní později na Instagram vložil fotografii lahve alkoholu s logem Teslaquila.

Vše nasvědčuje tomu, že vzhledem k popularitě Elona Muska a jeho virálnímu potenciálu na sociálních sítích by se prodeji Teslaquily mohlo minimálně v krátkodobém horizontu dařit. Zároveň však musíme upozornit, že Tesla prozatím pouze podala žádost o ochranou známku. To v překladu znamená, že ji ještě nepoužívá, ale podle Muska již brzy bude.

Musk nemá problém vydělat v podstatě na čemkoliv. Kromě vlastní značky tequily to už v minulosti zkusil s plamenomety. Jeden jste si mohli pořídit za 500 dolarů a do prodeje bylo vysláno „pouze“ 20 tisíc kusů. Plamenomety výrobci prodávali s nálepkou "příprava na zombie apokalypsu", ve finále s ním Američané, kteří si ho zakoupili, ale jen natáčí šílená videa, ve kterých flambují nebo pečou dorty.

A zde je10 zajímavostí o sondě Cassini.

Podobné články

Doporučujeme

Další články