fb pixel Eccentrik talk Jakuba Horáka s jedinečným fotografem Martinem Watchem – G.cz
Vyhledávání

Eccentrik talk Jakuba Horáka s jedinečným fotografem Martinem Watchem

Zdroj: Eccetrik Talk/G.cz

Do dalšího dílu své talk show si moderátor Jakub Horák pozval fotografa Martina Watche, o kterém se dá říct, že je jedinečný. A když ne on, tak určitě jeho tvorba ano. Připravil totiž publikaci plnou fotografií s názvem Jedineční.

Jana Mrákotová
Jana Mrákotová 14.12.2019, 12:40

Kniha navazuje na Martinům stejnojmenný projekt, díky kterému byl jedním z pěti oceněných studentů v prestižní fotografické soutěži pro vysoké školy v rámci celé Evropy. Převzal ocenění Osobnost české fotografie jako Nejúspěšnější student celoevropské soutěže „FETA-FEP Emerging Talent Award“. Kniha „Jedineční“ je autorskou knihou rozhodně netradiční a neobvyklou a je opředena velkým množstvím příběhů. Zajímavá je i skutečnost, že kniha vychází v limitované edici 150 kusů.

Martin dal dohromady absolutně nesourodou skupinu 5 lidí, jejichž fotky najdete právě ve zmiňované publikaci Jedineční. Co je spojuje? Jedná se o lidi z absolutně odlišných sociálních skupin. A kdo Martinovi vůbec vnukl myšlenku k vytvoření tohoto projektu. Odpovědi na tyto otázky zazní mimo jiné v premiérovém díle Eccentrik talk Jakuba Horáka. A chcete-li si knihu Jedineční zakoupit jako dárek pod vánoční stromeček, máte možnost, když napíše na mail jedinecnitheunique@gmail.com .

Eccentric talk Jakuba Horáka s fotografem Martinem Watchem

Podobné články

Doporučujeme

Další články