fb pixel Dosluhuje vám kotel? Pražská plynárenská aktuálně nabízí příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový – G.cz
Vyhledávání

Dosluhuje vám kotel? Pražská plynárenská aktuálně nabízí příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový

Pražská plynárenská aktuálně nabízí svým zákazníkům příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový a moderní od renomovaných značek Viessmann, Buderus či De Dietrich. K tomu přičtěte akční slevu nákupu vč. Instalace až cca 20 tisíc. Cenové zvýhodnění je k dispozici pro stávající i nové zákazníky, kteří na základě čerpané výhody prodlouží dobu, po kterou budou odebírat plyn od společnosti PP.

Komerční článek
Komerční článek 12.9.2020, 12:14

Nabídka je časově omezená, proto se neváhejte podívat na www.ppas.cz/akce-kotle. Nedostatek finančních prostředků můžete vyřešit spolu s partnerem Pražské plynárenské - Modrou pyramidou (www.ppas.cz/financovani).

Podobně je Pražská plynárenská nápomocná svým zákazníkům i při výměně dalších plynových spotřebičů. Řešení společnost nabízí i těm, kterým jejich plynový spotřebič vypoví službu zcela náhle a nečekaně, neboť jako jeden z mála tuzemských dodavatelů plynu nabízí asistenční službu, která se o opravu porouchaného spotřebiče postará.

„Nechceme ve vztahu ke svým zákazníkům končit pouze tím, že jim spolehlivě dodáme energii. Jdeme dále a snažíme se jim navíc poskytovat i související užitečné služby, které mohou potřebovat“, uvedl v této souvislosti předseda představenstva společnosti Ing. Pavel Janeček.

Pražská plynárenská je druhým největším tuzemským dodavatelem zemního plynu a jedním z tzv. tradičních hráčů na trhu, který dodává zemní plyn a elektřinu více než 410 tisícům zákazníků po celé republice. Jedná se o ryze českého dodavatele, jehož vlastníkem je hlavní město Praha.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články