fb pixel Dobrovolně se vzdáváme Evropy: už je čas koupit si korán? – G.cz
Vyhledávání

Dobrovolně se vzdáváme Evropy: už je čas koupit si korán?

V Německu se smí vyhazovat Židy z letadla jen proto, že jsou Židé. V Anglii se chodí do vězení za házení šunkových sendvičů na mešitu. Kde to sakra jsme?!

Ivan Brezina
Ivan Brezina 19.11.2017, 08:48

Soud ve Frankfurtu oficiálně potvrdil, že antisemitismus je úplně v pořádku. Zamítl totiž žalobu izraelského cestujícího, který se domáhal ochrany před nehorázným postupem letecké společnosti Kuwait Airlines (podrobnosti ZDE). Muslimové (a Arabové zvlášť), jak víme, nemají rádi Židy, což se v případě kuvajtských aerolinií projevuje tím, že odmítají přepravovat občany Izraele. Kuvajtský zákon z roku 1964 totiž kuvajtským občanům zakazuje obchodovat s izraelskými občany.

Loni chtěl jeden cestující s izraelským pasem letět z Frankfurtu do Bangkoku, ale s platnou letenkou nebyl vpuštěn na palubu – jen proto, že je Žid. Stalo se to v Německu, zdůrazňuju. No a ve stejné zemi teď prohrál soud. Ten to zdůvodnil konstatováním, že "není rozumné očekávat, že aerolinky naplní kontrakt, jímž by se dopustily porušení zákonů vlastní země, a v důsledku toho pak mohly být stíhány v ní".

Je to naprosto šílené. Němci tedy uznávají, že antisemitský, xenofobní a rasistický zákon, přijatý v jakési blízkovýchodní zemičce, platí i v Evropě. Vracejí nás do doby Adolfa Hitlera. Takové ústupky muslimům jsou v jakékoli civilizované zemi světa stejně neakceptovatelné jako zavedení práva šaríja.

A vypadá to, že bude hůř, protože v Evropě jde bohužel o trend. Angličan jménem Kevin Crehan přesně před rokem v rámci protiislámského protestu hodil ke dveřím mešity v Bristolu sendvič se slaninou (prase je v islámu nečisté zvíře).

Ano, taková akce je hloupá, nízká a odsouzeníhodná. Je to něco podobného, jako kdybyste na protest proti katolické církvi pomočili kostelní dveře. Bezpochyby jde o přestupek proti dobrým mravům, za který měl Crehan dostat pokutu. Britský soud ho ale rovnou odsoudil k ročnímu vězení – jen za hození sendviče. Bristolský soud šel prostě “na ruku” islamistům podobně jako teď ten frankfurtský. Po půl roce vězení navíc Crehan ve vězení za záhadných a dodnes nevyjasněných okolností zemřel. Podrobnosti ZDE.

Člověk nemusí být přívržencem Okamury a Konvičkova hnutí Islám v ČR nechceme, aby cítil, že je něco špatně. Politicky korektně vycházíme příliš vstříc muslimským zákonům, normám a požadavkům. Tyhle dva příklady jsou jen špičkou ledovce. Dokazují, že Evropa v dnešní sekulární a postkřesťanské podobě pomalu končí. My sami se vzdáváme své svobody, tolerance, demokracie a dalších evropských hodnot a přijímáme podivné normy islámské civilizace.

Pokud se smí v Německu vyhazovat Židy z letadla jen proto, že jsou Židé, a pokud se v Anglii chodí do vězení za házení šunkových sendvičů, pak už nejsme ve Frankfurtu ani v Bristolu, ale kdesi v Kuvajt city. Dobře nám tak.

Je na čase koupit si korán a začít ho studovat. Budeme to setsakra potřebovat…

A TADY si přečtěte, co se vám stane, když nechcete islám v české škole.

Podobné články

Doporučujeme

Další články