fb pixel Dluhopisy, respirátory a další věci, které letos zaručeně dostanete pod stromeček – G.cz
Vyhledávání

Dluhopisy, respirátory a další věci, které letos zaručeně dostanete pod stromeček

Zdroj: Facebook.com - Alena Schillerová

Zatímco v civilizovaných zemích probíhá kampaň za to, aby se lidé o Vánocích izolovali a neohrožovali širokou rodinu, v zemích třetího světa a banánových republikách, jako je třeba Česko, ministryně financí vyzývá spoluobčany ať dětem koupí státní dluhopisy. Co tedy pod ten stromeček dostanete?

Jan Studnička
Jan Studnička 17.12.2020, 16:15

Covid.

Ty dluhopisy určitě, protože vláda dá všechno do toho, aby vám pořídila na tuhle potápějící se loď lístky na první palubu.

E-mail od strýce Evžena, že jste ustrašená ovce, která se nechá očkovat a nemá koule na to, aby přišla dát hubana prababi.

Ponožky. A budou vám k ničemu. Máte totiž pořád zásobu z loňska, protože jste letos doslova nikdy nikam nešli.

Pokud jste živnostník a nedejbože vlastníte hospodu, tak dostanete k Vánocům pravděpodobně polívku v útulku.

Ministr Blatný nám “naprosto neironicky” poradil, ať dáme babičkám a dědečkům FFP2 respirátory. Což není špatná myšlenka, ale vzhledem k tomu, že v tomhle státě nemá kvůli krokům vlády nikdo prachy na nic, můžete svým prarodičům maximálně omotat hlavu toaleťákem. Jednovrstvým.

Motivační diář pro rok 2021, do kterého si můžete psát modlitby.

Knížku od Pure devadesátky. Asi ji dostane každý, protože byla vyprodaná během pěti minut… a vy si pod stromečkem aspoň uvědomíte, jak jste staří.

Drona. Byl hitem i loňských a předloňských Vánoc, takže letos se ještě určitě budou dávat taky. Akorát, že s novým zákonem, který platí od 4. prosince musíte většinu z nich registrovat. Takže: “Šťastné a veselé, teď musíš na úřad. Mají otevřeno každý třetí čtvrtek v měsíci, který vyjde na úplněk.”

Cyberpunk 2077, protože nic nevykouzlí v rodině vánoční atmosféru jako kompjůtr, který vydává zvuk startující stíhačky.

Předčasné tričko PŘEŽIL JSEM 2020.

Nevolnost z Vánočního poselství prezidenta republiky.

Playstation 5… předobjednávku. Budou napřesrok. Zatím hraj Fortnite na telefonu.

Certifikát o tom, že jste věnovali kozu nějaké africké rodině. Jak říká Ricky Gervais, nikdo z toho nemá radost. Vy z toho nemáte radost, ta rodina z toho nemá radost, protože teď musí ještě navíc krmit kozu, a ta koza je nešťastná úplně nejvíc, protože ji někdo hodí na loď a pošle do Afriky. Jako Roots pozpátku.

Naprosto neironicky míněný kupón ze Slevomatu, protože “v létě bude všechno v pohodě” a “vy si zasloužíte si trochu orazit”. Ano, takhle strýc Ondřej zakřikne konec pandemie.

Zákaz vycházení.

Podobné články

Doporučujeme

Další články