Divoký západ po česku: Noční služba obsluhy benzínové pumpy skončila chladnokrevnou vraždou

Obrázek uživatele Martin Miko
03.12.2018, 17:43

Konec noční směny na benzínové pumpě byl pro prodavačku Janu S. osudným. Bez slitování ji totiž zavraždili dva lupiči v kuklách, kteří se v brzkých ranních hodinách rozhodli, že pumpu přepadnou. Na záběrech policie uvidíte dechberoucí záběry, které pochází prímo z prodejny na benzínové pumpě. Policie po lupičích intenzivně pátrá.

Vražda z divokého západu

Loupežné přepadení završené brutální vraždou se v pondělních brzkých ranních hodinách odehrálo na čerpací stanici u Veltrus na Mělnicku. Loupež skončila chladnokrevnou vraždou prodavačky Jany S., která zrovna dokončovala ranní směnu.

Policie zveřejnila drastické závěry z kamerového záběru, ze kterého mrazí. Jeden z lupičů natahoval pistoli hned po vstupu do prodejny, zda-li střílel ihned, není jasné. Ze záběrů bezpečnostních kamer se bohužel neví, jak lupiči vypadali. Kriminalisté však doufají, že by jednoho z mužů mohla veřejnost poznat na základě pohybu, oblečení nebo částečného popisu.

Lupičům se z místa činu podařilo zmizet útěkem do přilehlého pole. Přestože se tento čin stal v době, kdy se v okolí benzínové pumpy nepohybovalo moc lidí, policie přesto žádá případné svědky, kteří si všimli něčeho podezřelého, aby ihned kontaktovali tísňovou linku na čísle 158.


Komentáře

Doporučeno pro vás