fb pixel DĚSIVÉ PROROCTVÍ: Tento muž komunikuje s mimozemšťany a má strach o osud lidstva! – G.cz
Vyhledávání

DĚSIVÉ PROROCTVÍ: Tento muž komunikuje s mimozemšťany a má strach o osud lidstva!

Tohle rozhodně není dobrá zpráva pro lidstvo. Pokud nepřehodnotíme svůj vztah k naší planetě, tak nás čeká velmi krutý konec. S tímto poselstvím do Prahy přijede muž, který mluví s mimozemšťany.

Nikola Nádvorníková
Nikola Nádvorníková 5.10.2016, 00:14

14. října přijede do Prahy kontaktér Darryl Anka. Tento nenápadný muž už 33 let komunikuje s vesmírnou bytostí Basharem. Anka pracoval od 70. let jako tvůrce vizuálních a speciálních efektů na mnoha hollywoodských filmech – například na filmové sérii Star Trek nebo na filmu Já, robot.

Anka tvrdí, že prostřednictvím jeho osoby mluví k lidstvu multidimenzionální vesmírná bytost Bashar. Tento vesmířan lidstvu předává poznatky, jak funguje vesmír a jaké místo v kosmu zastává člověk.

A Bashar také lidstvo varuje, že se musíme rychle vzpamatovat, nebo skončíme hodně špatně. Pokud si planetu Zemi zničíme, budeme jako nomádi přežívat na vesmírných korábech.

Darryl Anka je dnes zřejmě nejslavnějším ufologem a channelerem. Jeho komunikaci s Basharem už zkoumaly desítky vědců a nikdo neodhalil, že by Anka nějak podváděl. Anka přijede do Prahy uvést svůj film s názvem First Contact, který popisuje setkání s vesmírnou bytostí Basharem. Ve filmu se více dozvíte o fungování vesmíru a také o tom, kdy mimozemšťané oficiálně začnou komunikovat s lidmi.

Více o Darrylu Ankovi, o jeho filmu a semináři v Praze v polovině října si přečtěte zde.

Podobné články

Doporučujeme

Další články