fb pixel Design Huawei Watch GT 3 byl inspirován přírodou – G.cz
Vyhledávání

Design Huawei Watch GT 3 byl inspirován přírodou

Zdroj: Huawei

Nové chytré hodinky Huawei Watch GT 3, jejichž design byl inspirován mimo jiné vrcholky ledovců, jsou důkazem toho, že špičkové materiály, neotřelý design a trendy vzhled jsou klíčem k oslovení i těch nejnáročnějších zákazníků. Příroda, móda a technologie. Huawei opět dokázal, že spojením na první pohled nesourodých věcí může vzniknout něco výjimečného.

Komerční sdělení 10.12.2021, 19:00

Příroda nás spojuje

Moderní technologie v nás mohou vyvolat rozporuplné emoce. Obzvlášť pokud se v nich nevyznáme. Proto se Huawei vydal cestou přírody, která je blízká každému z nás. U návrhu větší varianty hodinek Huawei Watch GT 3 46 mm se designéři inspirovali ledovcem a jeho vrcholky. I když na první pohled vypadají hodinky jako klasické analogové, jejich ostré linie a 3D vysoce průhledné zakřivené sklo ciferníku jasně odkazují na stavbu a mohutnou sílu ledovců.

Druhá a menší varianta Huawei Watch GT 3 42 mm byla naopak inspirována ranní rosou. Vzhled těchto hodinek je proto mnohem jemnější, elegantní a minimalistický. Sklíčko je zaobleného tvaru a odráží v sobě okolní světlo stejně dokonale, jako odráží ranní rosa paprsky slunce.

Hodinky jako módní doplněk

K prémiovému designu a vytříbeným materiálům již neodmyslitelně patří možnost personalizovaných ciferníků a vyměnitelnost pásku. Co se týče ciferníků, vybrat si můžete až z 10 000 motivů. Vzhled hodinek tak hravě přizpůsobíte vaší náladě a outfitu.

U pásků si můžete vybrat z různých materiálů a barev. Jeden pásek do fitka a druhý třeba na společenskou akci. Pokud jste vyznavačem minimalismu a komfortu, určitě sáhněte po fluoroelastomerovém nebo nylonovém pásku, které jsou ideální na volný čas a sport. Pokud chcete naopak něco elegantnějšího s nádechem luxusu, potěší vás pásek z kvalitní jehněčí kůže či pásek z nerezové oceli. Pásek s názvem milánský tah byl exkluzivně navržen pro HUAWEI WATCH GT 3 42 mm a jde o opravdovou klasiku. Tato unikátní technika pletení, která vytváří diamantový vzor, byla totiž poprvé objevena v roce 1960 a je synonymem elegance a umění v jednom.

Kde je můžete získat?

Huawei Watch GT 3 jsou nyní dostupné na e-shopu Huawei, stejně jako nová sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick, která kombinují dokonalý design a funkce v rtěnce. FreeBuds Lipstick využívají kvalitu zvuku ve vysokém rozlišení, jež je nezbytná pro skvělý zážitek z poslechu. Další novinkou, kterou Huawei nedávno představil, je MateBook 14s či herní monitor MateView GT.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články